Aktualności

Moi Drodzy,

Najwyższa pora poinformować Was o pewnych zmianach, jakie zachodzą ostatnio w profilu mojej aktywności. Jak zapewne zauważyliście, ostatnio na mojej stronie pojawia się sporo nowych treści. Jest to też obszar, na którym chcę się w najbliższym czasie skupić – udostępnienie przekazów od Jeszuy, Saint Germain’a, Marii oraz Marii Magdaleny jak największej liczbie osób, jest dla mnie po prostu czystą radością 🙂

Nie ukrywam, iż „produkcja” filmów, nagrań czy wykładów zajmuje mi bardzo dużo czasu. Pomimo pewnych wyzwań, bardzo cieszę się z tej wędrówki oraz z tego, że treści które tutaj są publikowane pomagają stale tak wielu osobom odnaleźć Pokój. Czuję wyraźnie, że każde przesłanie dane przez Świętych ma moc rozpuszczania blokad do przepływu Miłości i dla mnie również te przekazy są bardzo ważne oraz wartościowe.

Chciałbym, aby treści publikowane na tej stronie stanowiły trzon mojej działalności, oraz aby pozostały one bezpłatne. To wszystko możliwe jest tylko i wyłącznie dzięki bezinteresownemu wsparciu wielu z Was, za które bardzo serdecznie w tym miejscu dziękuję. Bez Was ta strona nie mogłaby istnieć, oraz nie rozwijałaby się tak dynamicznie.

Parę aktualności:

  • Nagrania

Chcąc umożliwić większej grupie odbiorców korzystanie z przełań Drogi do Boga, tworzę nową serię nagrań w formie audycji/podcastu. Nagrania te, poza tym że publikowane są na mojej stronie, można również słuchać w dwóch trzech serwisach internetowych/aplikacjach:

SoundCloud

Apple Podcasts

Spotify

Podcast to audycja internetowa, która odtwarzać można z komputera, smartfonu czy też tabletu. W odróżnieniu od filmów, audycję można puścić sobie w „tle” naszego życia, np. podczas podróży autem czy autobusem. Gdy pracowałem jeszcze w korporacji, pamiętam jak ważne dla mojej przemiany było odsłuchiwanie nagrań duchowych w czasie podróży do/z pracy. Teraz „oddaję” to, co sam otrzymałem wcześniej 🙂 Dodatkowo, zarówno SoundCloud jak i Apple podcast mają dedykowane aplikacje na smartfony, dzięki czemu możesz mieć bardzo łatwy oraz szybki dostęp do nagrań. W obu tych platformach możesz zasubskrybować mój kanał.

  • Wykłady

Pracuję obecnie nad spisywaniem wykładów Drogi do Boga, których w tym momencie jest już 20 (z planowanych 36). Planuję aby pierwszy tom, czyli pierwszych 18 wykładów ukazał się w wersji papierowej w przeciągu najbliższym czasie.

  • Spotkania

W tym miejscu następuje pewna zmiana. Czas nie jest z gumy i chcąc skupić się na stronie internetowej, konieczne jest abym z czegoś zrezygnował. Zostałem więc proproszony/poprowadzony, aby zrezygnować/zawiesić spotkania indywidualne. Spotkania grupowe w dalszym ciągu będą organizowane, lecz najprawdopodobniej trochę rzadziej, w związku z planowanym pojawieniem się na świecie mojej drugiej córki, co ma nastąpić w grudniu 2019. Na tą chwilę jeszcze w roku 2019 zaplanowane są następujące spotkania:

  1. Wrocław 12-13 października (na które na tą chwilę jest jeszcze dosłownie parę wolnych miejsc)
  2. Poznań 16-17 listopada – szczegóły pojawią się wkrótce
  3. W Stajenczynkach k. Torunia – październik lub listopad 2019

🕊️ &❤️

Tôma