Spotkania indywidualne

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy Was serdecznie na spotkania indywidualne!

IMG_6709.jpeg

Tym razem część spotkań będę prowadził wraz z moją żoną, Isabellą. Takie otrzymaliśmy wytyczne od Jeszuy 🙂 Jak zapewne część z Was wie jest ona matką, co sprawia że nie będzie obecna na każdym spotkaniu, a jej udział będzie zależał od tego, jak się „sprawy” potoczą, lub innymi słowy od woli Boga 🙂

Czego możesz spodziewać się na spotkaniu:

  • Uzdrawiającego channelingu Wniebowstąpionych Mistrzów (choć uprzedzę, że nie zawsze się one pojawiają – tutaj decyduje Góra, nie my!)
  • Wspólnej rozmowy na nurtujące Cię tematy
  • Przebywania w Jam Jest 🙂
  • Śmiechu
  • Ciszy, medytacji
  • Radości poznawania głębi naszej Boskiej Istoty

Każdemu spotkaniu towarzyszy pole bezwarunkowej Miłości, w której blokady dla przepływu Miłości po prostu same się rozpuszczają.

Sposób spotkania:

Możemy spotkać się zdalnie, np. przez Skype lub WhatsApp, ale istnieje również możliwość spotkania indywidualnego w naszym mieszkaniu we Wrocławiu. Podczas warsztatów wyjazdowych gdy jesteśmy w innych miastach Polski, również można umówić się na spotkanie. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Czasami Przewodnik wskazuje mi wyraźnie, jaki sposób kontaktu będzie w danym wypadku najlepszy i może być on inny niż ten, o który prosisz.

Koszt:

Koszt spotkania to dobrowolny datek o sugerowanej wysokości 150 zł. Numer konta znajduje się tutaj, na samym dole wpisu.

Tutaj możesz przeczytać opinie i wrażenia innych ludzi po spotkaniach.

Godziny:

Zazwyczaj jesteśmy dostępni na spotkania w dni robocze w godzinach 10-16, oraz od 19 do 21. Rozmowy w innych godzinach również są możliwe, lecz wymagają indywidualnych ustaleń. Spotkania trwają zazwyczaj od około 1 do 2 godzin.

Nagrania:

Jeżeli o to poprosisz, możemy nagrać przekazy od Świętych, o ile takie pojawią się dla Ciebie. Zastrzegam, że czasami otrzymujemy bardzo wyraźne wytyczne od Góry na samym spotkaniu, że dany przekaz ma nie zostać nagrany. Nienagrane przekazy zazwyczaj są najgłębsze oraz najbardziej uzdrawiające, tak wiec proszę o zaufanie ❤ Część przekazów ze spotkań indywidualnych, które pozbawione są informacji intymnych, dawane jest od razu w formie ogólnej z intencją bycia udostępnionymi dla szerzej grupy odbiorców. Jest to nie więcej niż 10-20% wszystkich przekazów. Takie przekazy zostaną opublikowane wówczas na mojej stronie internetowej.

Na spotkania możemy umówić się:

  • lub za pomocą formularza poniżej:

Proszę zwróć uwagę czy wpisany email jest prawidłowy – bez tego nie będę mógł odpowiedzieć. 

P.S. Spotkania grupowe powrócą najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2020. Jeżeli chciałbyś aby spotkanie odbyło się w Twoim mieście, zapraszam do kontaktu.