Spotkania indywidualne

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszam Was serdecznie na spotkania indywidualne!

Czego możesz spodziewać się na spotkaniu:

  • Uzdrawiającego channelingu Wniebowstąpionych Mistrzów (choć uprzedzę, że nie zawsze się one pojawiają – tutaj decyduje Góra, nie my!)
  • Wspólnej rozmowy na nurtujące Cię tematy
  • Przebywania w Jam Jest 🙂
  • Śmiechu
  • Ciszy, medytacji
  • Radości poznawania głębi naszej Boskiej Istoty

Każdemu spotkaniu towarzyszy pole bezwarunkowej Miłości, w której blokady dla przepływu Miłości mogą się rozpuścić ❤

Sposób spotkania:

Możemy spotkać się zdalnie, np. przez Skype lub WhatsApp, ale istnieje również możliwość spotkania indywidualnego w naszym mieszkaniu we Wrocławiu. Podczas warsztatów wyjazdowych gdy jesteśmy w innych miastach Polski, również można umówić się na spotkanie. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Czasami Przewodnik wskazuje mi wyraźnie, jaki sposób kontaktu będzie w danym wypadku najlepszy i może być on inny niż ten, o który prosisz.

Koszt:

Dobrowolna darowizna w kwocie takiej, jaką poczujesz, że jest dla Ciebie właściwa. Numer konta znajduje się tutaj, na samym dole wpisu.

Godziny:

Zazwyczaj jesteśmy dostępni na spotkania w dni robocze w godzinach 10-16, oraz od 19 do 21. Rozmowy w innych godzinach również są możliwe, lecz wymagają indywidualnych ustaleń. Spotkania trwają zazwyczaj około godziny.

Nagrania:

Jeżeli o to poprosisz, możemy nagrać przekazy od Świętych, o ile takie pojawią się dla Ciebie. Część przekazów jest nagrywana, część nie – zależy to od decyzji „góry”.  Niewielki procent przekazów ze spotkań indywidualnych dawany jest od razu w formie ogólnej z intencją bycia udostępnionymi dla szerzej grupy odbiorców. Takie przekazy zostaną opublikowane wówczas na mojej stronie internetowej.

Na spotkania możemy umówić się:

  • lub za pomocą formularza poniżej:

Proszę zwróć uwagę czy wpisany email jest prawidłowy – bez tego nie będę mógł odpowiedzieć.