Aktualizacje

Witajcie Przyjaciele,

Dzisiejszy wpis będzie miał charakter czysto ogłoszeniowo – informacyjny. Tak wiec jeżeli szukasz następnego przekazu lub filmu z moimi przemyśleniami, to nie jest ten wpis 🙂

Mam parę ogłoszeń:

  • Ze względu na niestabilność sytuacji w naszym kraju (w zasadzie to zawsze forma jest niestabilna, lecz ostatnio widać to w szczególności!) postanowiłem przełożyć na bliżej niezdefiniowaną przyszłość grupowe spotkanie w Poznaniu planowane na 21-22 marca. 
  • Spotkanie w Katowicach 28-29 marca planujemy, aby odbyło się normalnie.
  • Będę czynił starania aby 21 lub 22 marca zrobić spotkanie medytacyjne online z przekazami, w którym każdy kto chce, będzie mógł wziąć udział zdalnie. Jeżeli uda mi się uporać się z pewnymi kwestiami technicznymi, wówczas na stronie w sekcji spotkania pojawi się odpowiednia informacja.
  • Rozpoczęły się prace nad wydaniem w formie papierowej Tomu 2 Wykładów Drogi do Boga (wykłady 19-36)! Jupiiiii! Oto roboczy projekt okładki:Screenshot 2020-03-14 at 08.07.50.png
  • Wykłady 35 oraz 36 są już spisane, choć jeszcze nie wrzuciłem ich na stronę 🙂
  • Mam pewien zbiór Waszych maili, na które nie odpowiedziałem. Tak, pamiętam o nich ❤
  • Ponadto, zajmuję się ostatnio sprawami technicznymi oraz organizacyjnymi, aby móc dalej publikować dla Was przekazy, moje przemyślenia, oraz móc prowadzić spotkania indywidualne oraz grupowe. Czuję wyraźnie, że cała Droga do Boga w pewnym sensie ewoluuje i rośnie, aby być w stanie dotrzeć do szerszej liczby odbiorców. Ta zmiana skali wymaga ode mnie pewnych działań na które czas przyszedł teraz. Tak więc przez chwilę będę trochę skupiony na sprawach „za kulisami”.

Dziękuję Wam serdecznie za całe wsparcie, jakie okazujecie mi oraz Drodze do Boga. Chciałbym w szczególności podziękować tym paru osobom, które „z doskoku” pomagają mi przy ogarnianiu tego wszystkiego, w różnych polach : Ismelli, Isabelli, Grażynce, Markowi, Ani. Wiem, że parę osób pytało mnie, w jakim polu może mnie wspomóc.

Kocham,

Tôma

P.S. Ostatnia aktualizacja – Toma jest już oficjalnie moim imieniem 🙂

 

Jedna myśl na temat “Aktualizacje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.