Kurs Droga do Boga

Moi Drodzy!

Kurs Droga do Boga to w zamyśle rozbudowany video-kurs rozwoju świadomości, wykorzystujący jako podstawę teoretyczną książkę Tom 1 Wykładów Drogi do Boga, zawierającego wykłady od 1 do 18. Każde ze zdań zawartych w tej książce jest głęboko uzdrawiające, dlatego przechodzimy wspólnie przez ten materiał nieśpiesznie. Poza samym czytaniem, wykorzystuję tę okazję, aby wyjaśnić co bardziej zawiłe czy zagadkowe zdania, stwierdzenia oraz prowadzę krótkie medytacje oraz ćwiczenia oddechowe.

Myślę oraz przeczuwam, że Kurs ten będzie pomocą dla wielu osób, w szczególności tych, którzy mają problem z systematycznością lub utknęły gdzieś we własnej przemianie, nie wiedząc, co dalej. 

W zasadzie każda osobą, którą znam, która dotarła do punktu Głębokiego Pokoju Wewnętrznego, stosowała w tym celu jakąś technikę/książkę/praktykę. Robiła to w sposób systematyczny, aby „przebić się” przez mur oporu oraz osądu egotycznego umysłu. 

Innymi słowy, Kurs, który w tym miejscu z Wami współtworzę, ma za zadanie być takim właśnie narzędziem. Coś, po co sięgniesz aby na zawsze pożegnać się z egotycznym sposobem myślenia – tak, abyś dostąpił Pokoju oraz Zrozumienia Pańskiego. Bynajmniej nie oznacza to, że po Kursie możesz dać sobie tytuł oświeconego, chociażby dlatego, że już go posiadasz, ponieważ wszyscy w pewnym sensie jesteśmy oświeceni. Kurs ma za zadanie zabrać Cię z krainy intelektu oraz pojmowania słów Jeszuy oraz Wniebowstąpionych Mistrzów na ROZUM, do ODCZUWANIA Światła Boga, Światła Chrystusa. Kiedy co najmniej raz doświadczysz tego stanu Świadomej Jedni, który próbuję opisać tutaj słowami, będziesz wiedzieć do końca życia :

Aha, to o to chodziło. To doświadczenie, które mam obecnie jest celem tych wszystkich nauk.

Kurs jest w trakcie powstawania/kręcenia. Na tę chwilę (wrzesień 2020) powstało kilkanaście odcinków, które docierają od wstępu do wykładu 3, pokrywając ok 1/3 tekstu. Szacuję, że do końca kursu powstanie w sumie około 50 odcinków, które pokryją cały Tom 1 Wykładów. Czy na tym zakończymy ? Nie wiem 🙂 Zobaczymy!

Kurs Droga do Boga jest dostępny dla osób wspierających kanał Droga do Boga w serwisie YouTube. (osoby wspierające poza kursem, mają dostęp do pewnego zbioru głębokich przekazów, których nie czuję udostępniania publicznie. )

Poniżej znajdziecie w kolejności wszystkie odcinki Kursu Drogi do Boga, jakie do tej pory się ukazały.

P.S. Parę osób pytało się o możliwości płatności jeżeli chodzi o wspieranie – odpowiadam na te pytania w tym F.A.Q. W celu uzyskania pomocy dot. wsparcia kanału, napiszcie proszę e-mail na adres ddb.serwis.techniczny@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: