CZYM JEST DROGA DO BOGA?

Droga do Boga to zbiór duchowych wskazówek od Wniebowstąpionych Mistrzów oraz Tômy. W jej skład wchodzą uzdrawiające książki, spotkania, medytacje, teksty, nagrania, filmy oraz wideo-kurs Droga do Boga.
O TômieKsiążki z serii DDB

Kliknij na segmenty poniżej aby dowiedzieć się więcej ⬇️

Przekazy Wniebowstąpionych Mistrzów

Przekazy dawane za pośrednictwem Tômy, takich Mistrzów jak Jeszua (Jezus), Maria Magdalena, Maria oraz Saint Germain oraz Arkturianie, stanowią rdzeń przesłań Drogi do Boga. Przekazy te wskazują na Rzeczywistość nietkniętą przez czas i przestrzeń, nieskażoną osądem oraz negatywizmem. Przebywanie z energią przekazów, to nie tylko ich słuchanie czy też oglądanie - to żywe, transformujące doświadczenie energetyczne, które podnosi nasze wibracje, pozwala nam zaleczyć nasze własne osądy z przeszłości, rozpuszcza ból wewnętrzy oraz może również doprowadzić do spontanicznego uzdrowienia fizycznego ciała czy też umysłu.

Filmy na YouTube

Oświecające oraz uzdrawiające filmy z przekazami Wniebowstąpionych Mistrzów, medytacjami prowadzonymi przez Tômę oraz jego przemyśleniami. Te bezpłatne filmy publikowane są na kanale DDB na YouTube. Nowe materiały pojawiają się zazwyczaj 1-3 razy w tygodniu. Zachęcamy do subskrypcji kanału DDB aby być na bieżąco! Zajrzyj koniecznie do zakładki Społeczność na YouTube, gdzie publikujemy aktualności dotyczące spotkań, książek, filmów oraz nagrań.

Książki - seria Przekazy Wniebowstąpionych Mistrzów
Do obecnej chwili ukazały się dwie książki z transkrypcjami przekazów Wniebowstąpionych Mistrzów. Pierwsza z nich, o tytule "Przesłania Mistrzyń", zawiera przekazy Marii i Marii Magdaleny, natomiast druga, "Przesłania Mistrzów", to zapis słów Jeszuy i Saint Germain'a przekazanych za pośrednictwem Tomy.
Nauki zawarte w nich koją nerwy, uspokajają emocje, zatrzymują ludzki umysł, a obcowanie z energią płynącą z uzdrawiających słów wprowadza w Życie czytelnika ład, harmonię, piękno i Pokój oraz tak często umykający nam w codziennej gonitwie wymiar duchowy, wymiar mistyczny.
Książki Wykłady Tom I oraz Tom II

Wniebowstąpieni Mistrzowie za pośrednictwem Tômy podyktowali dwie książki - Wykłady Drogi do Boga. Wykładów jest w sumie 36. Tom I zawiera wykłady 1-18, a Tom II wykłady 19-36. Każdy z wykładów jest uzdrawiającym zapisem przekazu Wniebowstąpionych Mistrzów - głównie Jeszuy - i służy do dogłębnego studiowania oraz przebywania z nim. Książki te przynoszą bardzo głęboką, pozakoncepcyjną transformację umysłu oraz uzdrowienie naszej relacji z Bogiem. Wyprowadzają one umysł z labiryntu złudzeń, który sami we własnej nieświadomości wznieśliśmy oraz zbudowaliśmy. Tom pierwszy ma formę monologu/dialogu Mistrzów z Tômą, a Tom drugi jest zapisem uzdrawiającej energii w formie wiersza białego. Dla osób, które preferują formę audio/wideo, wykłady są dostępne również w postaci Kursu Droga do Boga (kurs jest w trakcie powstawania). Zobacz poniżej.

Kurs Droga do Boga

Kurs Droga do Boga to w zamyśle rozbudowany video-kurs rozwoju świadomości, wykorzystujący jako podstawę teoretyczną książkę Tom 1 Wykładów Drogi do BogaKażde ze zdań zawartych w tej książce jest głęboko uzdrawiające, dlatego przechodzimy wspólnie przez ten materiał bardzo skrupulatnie i powoli, a przede wszystkim korzystamy z uzdrawiającej energii zwartej w tym tekście. Poza czytaniem uzdrawiających słów Mistrzów, Tôma wykorzystuję tę okazję, aby wyjaśnić i doprecyzować niektóre zagadkowe zdania i dzieli się własnymi przemyśleniami oraz intymnymi szczegółami jego duchowej drogi. Ponadto istotną część Kursu stanowią nagrane medytacje oraz ćwiczenia oddechowe, którymi przeplatany jest każdy ocinek.

Większość odcinków nakręcona jest w malowniczych i kojących wizualnie okolicznościach polskiej przyrody.

Kurs jest obecnie w trakcie powstawania i jest materiałem płatnym - dostępnym na tą chwilę wyłącznie dla osób wspierających Kanał Droga do Boga na YouTube.

Medytacje

Tôma regularnie prowadzi uzdrawiające medytacje zarówno na spotkaniach grupowych, jak i na kanale DDB na YouTube. Regularnie organizujemy medytacje na żywo na YouTube. Zachęcamy do subskrypcji kanału aby nie przegapić najbliższej medytacji.

Medytacja, zwana również kontemplacją, jest jedną z kluczowych technik stosowanych oraz rekomendowanych przez Tômę w celu:

  • Wyciszenia umysłu
  • Odnalezienia wewnętrznej równowagi
  • Uzdrowienia blokad wewnętrznych
  • Odnalezieniu własnej Drogi 🛣

Proszę - nie zaniedbuj nigdy medytacji - to kluczowa praktyka na drodze duchowej.

Spotkania indywidualne

Tôma prowadzi odpłatne spotkania indywidualne dla duchowych poszukiwaczy, którzy potrzebują wskazówek na swojej drodze oraz uzdrowienia. Spotkania obdywają się zdalnie, a szczególy znajdziesz  tutaj.

Spotkania grupowe

Bardzo ważnym elementem Drogi do Boga są niezwykle intensywne oraz transformujące energetycznie spotkania grupowe. Na tych spotkaniach dzieje się "najwięcej dobrego" w bardzo krótkim czasie.

Warsztaty stanowią również jedyną możliwość, aby spotkać się indywidualnie z Tômą oraz doświadczyć energii Wniebowstąpionych Mistrzów na żywo. Poza spotkaniem z Tômą oraz Mistrzami, warsztaty są miejscem spotkania przecudnych dusz będących tak jak i Ty na drodze duchowej. Droga do Boga przyciąga naprawdę wspaniałych ludzi!!!

Spotkania składają się zazwyczaj z naszych rozmów na duchowe tematy (wykłady Tômy lub odpowiedzi na pytania uczestników), wspólnych medytacji oraz najważniejszego - wspólnego przebywania we wspaniałej uzdrawiającej energii Wniebowstąpionych Mistrzów!

Spotkania odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, co parę miesięcy w różnych zakątkach Polski, jak i zdalnej. Ostatnio miejsca wyprzedają się bardzo szybko, więc najlepiej rezerwować miejsca z wyprzedzeniem.

Informacje o najbliższych spotkaniach znajdziesz tutaj.

Dostęp do spotkań wykupuje się w na naszej stronie drogadoboga.org

Nagrania/Podcast Droga do Boga

Nagrania przekazów Mistrzów w formie audio pochodzą zazwyczaj ze spotkań prowadzonych przez Tômę. Są one "porozrzucane" zarówno na kanale na YouTube, jak i na platformach podcastowych takich jak Apple Podcasts/Spotify/Soundcloud oraz na blogu drogadoboga.org. UWAGA! Nie wszystkie nagrania są na YouTube, dlatego zachęcam do rozejrzenia się również na blogu. Część nagrań pochodzi ze spotkań płatnych i jest również udostępniona odpłatnie w sklepie DDB na naszej stronie.

Teksty

Teksty, to spisane przekazy dane przez Mistrzów, będące odpowiedziami na pytania Tômy lub czytelników. Zawierają bardzo dużo kluczowych wskazówek i dostępne są obecnie bezpłatnie na blogu w kategorii teksty.

Darmowe materiały z Serii Droga do Boga w liczbach

FilmóW

Nagrań

Płatne materiały z serii Droga do Boga w liczbach

Przeprowadzonych spotkań grupowych i indywidualnych

Odcinków wideo-Kursu Droga do Boga

Wydane książki z przekazami