Dwa wywiady oraz dwie książki

2.04.2021Aktualności3 Komentarze

A w zasadzie to trzy książki!

A więc po kolei, bo trochę informacji dziś mamy. 

Po pierwsze, mój drogi przyjaciel Marek Konieczniak, ze swoim Wydawnictwem Pokoju Chrystusa, zgodził się zostać patronem medialnym naszych dwóch najnowszych książek, Przesłań Mistrzów oraz reedycji Przesłań Mistrzyń: 

Książeczki te zostały już wysłane do drukarni i spodziewamy się ich w przeciągu 3 tygodni, tj. w okolicy połowy kwietnia. Cena w przedsprzedaży tych książeczek wynosi 50 zł za egzemplarz, natomiast po premierze będzie nieco wyższa i wynosić będzie 60 zł.

Książki mają piękne, twarde okładki. Są szyte. Tak więc myślę, że będą cudnie służyć. Do każdej zamówionej u nas książki dodajemy losowo mały bonus (tzn. wybrany przez Ducha) w postaci zakładki z serii Droga do Boga.

 

A co z wywiadami? Pierwszy wywiad ze mną już nagrany i gotowy do odsłuchania odbył się właśnie z Markiem Konieczniakiem.

 

Wywiad znajduje się na stronie Wydawnictwa Pokoju Chrystusa w sekcji Podcasty -> Rozmowa z Tômą.

W wywiadzie odpowiadam na pytania, takie jak:

 

 • Kto jest autorem książek Tomy?
 • Jaka jest jedna z ważnych cech duchowego nauczyciela?
 • Czy Tôma wiedział lub czuł, że zostanie Bożym posłańcem?
 • Co było przełomowym momentem w jego życiu?
 • Kto ma zawsze rację?
 • Czy spotkał się z przypadkami hejtu?
 • Specjalne dary.

  A drugi wywiad? Drugi wywiad odbył się w Niezależnej Telewizji NTV, w sobotę 3 kwietnia o 20:30, a tematem było „Mistyczne spojrzenie na pandemię”. 

  Tych z Was, którzy nie są tego świadomi informuję, że YouTube prowadzi intensywną akcję cenzorską dla treści niezgodnych z oficjalną, mainstreamową narracją dotyczącą pandemii, efektywności (lub raczej braku efektywności) lockdownów itp. Główny kanał Niezależnej Telewizji z ponad 300 tyś. subskrybcji został z tego właśnie powodu jakiś czas temu całkowicie usunięty, razem z wszystkimi ich filmami (włączając w to wywiad ze mną sprzed roku).

  Przy okazji nadmienię, że z powodu cenzury oraz propagandy jakiś czas temu wycofałem się całkowicie z pakietu aplikacji Facebookowych, czyli Facebooka, Instagrama oraz Whatsappa. 

  Mając na uwadze powyższe wyzwania ze strony cenzury, będę starał się bardziej rozwijać bloga w najbliższych miesiącach, a trochę mniej uwagi będę skupiał na YouTube. Zachęcam do zaglądania na stronkę 🙂

   

  A na deser trzecia książka!

  Tym razem już nie wydana przeze mnie (co bardzo mnie cieszy, potrzebuję czasami odpocząć 😂). Dostałem od Życia piękny dar, który powstał dzięki Markowi Konieczniakowi. Tym darem jest książka Doświadczenie Jedności Joa, a autorka tej książki, jak okazuje się, również zna przekazy DDB!

  Kiedy czytałem tą książkę (a po książki spoza DDB sięgam ostatnio bardzo, bardzo rzadko), nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że bardzo, ale to bardzo znam Joa. Miałem nieodparte wrażenie, jakby po części była to moja własna autobiografia. Podobieństw jest naprawdę wiele i choć losy naszego życia przebiegają trochę innymi torami, to konfrontacje z głównymi lekcjami życia wydają się niemal identyczne: odkrycie i ciężkie przejście przez porażkę „duchową” kościoła, chęć bycia blisko rodziny pomimo tego, iż rodzina jest okopana w egotycznych schematach, studia, które okazały się w zasadzie niepotrzebne, zaprzestanie jedzenia mięsa i opór otoczenia na tą zmianę, poczucie jakbym pochodził z innej planety, poczucie nie rozumienia „zwykłych ludzi”, następnie utrata wszystkiego, co wcześniej ceniłem i lubiłem, pustka… oraz Wolność i Światło!

  W tej książce znalazłem piękne potwierdzenie, że jestem na właściwej drodze, i że są ludzie, którzy doświadczają Rzeczywistości w bardzo podobny sposób. Bardzo mnie ucieszyło, kiedy się ono pojawiło.

  Cieszę się również z wielkiej Mądrości Naszego Indywidualnego Prowadzenia – która pomimo różnic w naszych pozornie indywidualnych losach, okazuje się być jednak tą samą, jedną, jedyną lekcją:

   

  Nic nigdy się nie stało.

  Wszystko jest i było,

  cały czas

  na zawsze 

  w porządku.

   

  Kocham Was,

  Pozdrowienia dla Joa, NTV oraz Marka 😇

  Tôma

  3 komentarze

  1. Dorota

   Dobrze jest trwac przy bratnuej duszy, 🙏❤️

   Odpowiedz
  2. Karol S

   Toma, piękna rekomendacja książki Joa. I tak w ogóle to bardzo taki, ech, energetyczny wpis.
   Życzmy sobie prowadzenia…

   Odpowiedz
  3. Tôma

   Kochani – wywiad w NTV odbędzie się tylko na Facebooku NTV 🙂

   Odpowiedz

  Napisz komentarz

  Zobacz kolejne wpisy:

  Światło Zmartwychwstania

  Posłuchaj nagrania - channeling Jeszuy:  

  O wychowywaniu dzieci – wyjątkowy przekaz Marii, Marii Magdaleny, Jeszuy, Saint Germain’a i Arkturian

  Moi Drodzy! Przekazuję Wam film (poniżej także nagranie audio z filmu z samego przekazu) ze spotkania, które odbyło się online na YT. Poruszone zostały takie kwestie jak relacje z dziećmi, z najbliższą rodziną oraz ich rola w naszym duchowym przebudzeniu. Ego lubi...

  Channeling Jeszuy na żywo 22.05.2019

  Oto nagranie channelingu na żywo z 22.05.2019. Tym razem channelowałem Jeszuę 🙂 Dziękuję za udział oraz zapraszam do obejrzenia 🙂 https://youtu.be/LdthAqbXiy0  

  Rozpuszczanie poważnych kwestii – przekaz Jeszuy

  https://soundcloud.com/user-892203532-413592290/rozpuszczanie-powaznych-kwestii/s-vZFcQ Nagranie ze spotkania w Katowicach 14.02.2020. Link do nagrania

  Przemierzanie Drogi do Boga 🛣️ – moje przemyślenia cz. 2

  W tym filmie dzielę się z Wami moimi przemyśleniami na temat kroczenia na Drodze do Boga 🙂 https://youtu.be/9PiWC13Ind0
  %d bloggers like this: