Ekspresja – wiersze Haliny

18.08.2019Aktualności3 Komentarze

Witajcie Kochani,

Dzisiejszy wpis będzie nietypowy. Podzielę się z Wami inspirującą twórczością Haliny, która przyjechała na jedno ze spotkań grupowych, które prowadzę regularnie. Z tego co pamiętam, Halina opisywała jak te wiersze dosłownie do niej przychodziły gotowe, ona tylko je spisywała. Bardzo mocno rozpoznaję to uczucie, gdyż z „moją” twórczością  jest dokładnie tak samo – to po prostu do mnie przychodzi,  ja tylko mówię wewnętrznie „tak” a reszta dzieje się sama.

Screenshot 2019-08-18 at 12.15.31.png

Screenshot 2019-08-18 at 12.15.56.png

Jestem całkowicie przekonany, że my jako ludzie mamy całą masę ukrytych talentów, które tylko czekają pod osłoną lęku, aby zostać odkrytymi. Odkrywanie własnych talentów daje masę satysfakcji, frajdy, Miłości, a gdy zdecydujemy się iść z talentem na całego – również pieniądze. Cokolwiek robisz, myśl od razu, w jaki sposób można podzielić się tym ze światem. Mówię w tym miejscu naprawdę z własnego doświadczenia, gdyż przez całe lata robiłem różne dzieła „do szuflady”. To nie ma sensu, robienie rzeczy dla samego siebie jest puste. Gdy stwierdzasz sam przed sobą, że to co zaczynasz robić będzie dla innych, otwierasz wewnątrz siebie zupełnie nowy kanał ekspresji. Otrzymasz wówczas wiele wsparcia, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Gdy robisz coś tylko dla siebie, kanał ten jest znacząco ograniczony. Nie oznacza to, że wszystko, co zrobisz w czasie, uda Ci się. Oczywiście cześć projektów nie wypali, trzeba będzie rzeczy robić od nowa itp. To co jest istotne, to Twoja intencja oraz zamiar szerzenia Bożej Miłości, która już w nas jest.

Pielęgnujcie w sobie, niezależnie od płci, zdolność bycia kanałem dla Bożej Miłości oraz jej przyjmowania. Bez tej zdolności niemożliwe jest bycie w Bogu. 

-Droga do Boga, Wykład 3

Jeżeli zaś nie wiesz na tą chwilę, co jest Twoim talentem, po prostu pracuj nad sobą, a w odpowiednim momencie wszystko zostanie Ci objawione. To, co wprawia mnie w ciągłe zdumienie oraz zachwyt, to niezwykle kreatywne sposoby w jakie Bóg niezmiennie chce nas wspierać! Te wiersze to piękny przykład 🙂 Co prawda, nie czytałem ich wszystkich, gdyż liryka nie do końca do mnie przemawia, to wyraźnie czuję tą wibrację Miłości która z tych wierszy przebija.

To co jest istotne, to aby iść za własnym Sercem, za własnym czuciem. Forma ekspresji Miłości która napędza innych może Tobie nie służyć, a Twoja forma ekspresji może nie być dla każdego. To jest w porządku, tak ma być 🙂 Ta różnorodność jest NIEZBĘDNA, aby Bóg jako Unieuwersalna Zasada Miłości, mógł dotrzeć do wszystkich. Myślę, że część z Was zostanie zainspirowana tymi pięknymi wierszami (których jest ponad 100!), które możecie pobrać poniżej:

Rzeka Życia Rzeka Miłości – pobierz PDF

Z <3 ,

Tôma

3 komentarze

 1. Gosia Margarete Michalczyk

  Piękne wiersze 🙂
  Dorzucam moje Ojcze Nasz, może ktoś się też tak zechce pomodlić…

  Ojcze Nasz
  którys jest ze mną w Niebie,
  wielbimy i wysławiamy Ciebie!
  Święć się Imię Twoje
  poprzez duszę i ciało moje;
  przez wszystkie narody,
  zjednoczone w Tobie do zgody.
  Przyjdź Królestwo Twoje,
  Tylko tam jest serce moje,
  Bądź Wola Twoja
  Taka sama jest jak moja
  jako w Niebie tak i na ziemi
  niech Twa Światłość nas rozpromieni!
  Chleba naszego powszedniego –
  Błogosławieństwa Twego Świętego,
  Miłości i Pokoju nieustannego
  daj nam w TERAZ tego wszystkiego.
  I odpuść nam nasze winy
  jako i my to zawsze czynimy.
  Nikogo już nie sądzimy i
  sami się nigdy nie bronimy.
  I nie dopuść bym uległ pokusie
  – tak na pewno być nie musi,
  ale nas zbaw od mego ego
  ciemnego cienia przez nas rzuconego,
  z niczego nie stworzonego
  już w proch obróconego,
  by wrócić do Domu Chrystusowego –
  Syna Bożego jedynego
  w Twym Świętym Umyśle na wieki wieków zjednoczonego.

  Amen 🙏

  Odpowiedz
  • Tôma

   Super!

   Odpowiedz
 2. Dorota

  Bardzo piękne Ojcze Nasz

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz kolejne wpisy:

Przemierzanie Drogi do Boga 🛣️ – moje przemyślenia cz. 2

W tym filmie dzielę się z Wami moimi przemyśleniami na temat kroczenia na Drodze do Boga 🙂 https://youtu.be/9PiWC13Ind0

Miłość bezwarunkowa – moje przemyślenia

W tym filmie dzielę się moimi przemyśleniami dotyczącymi zatrzymania umysłu, podejmowania decyzji sercem, miłości bezwarunkowej oraz tego, gdzie prowadzą przesłania Drogi do Boga i jakie są owoce podążania tą drogą. https://youtu.be/zlAjCtsfP2k

O smutku – channeling St. Germain’a

W tym, jak zwykle zabawnym, przekazie Saint Germain pokazuje nam zupełnie inną perspektywę na smutek oraz wszelkie inne emocje które mogą się w nas pojawiać. Jeżeli czujesz się smutno, ten przekaz powinien pomóc Ci się uśmiechnąć 🌞 , oraz kochać wszystko 💜💜💜...

Zmiany na Ziemi – channeling Jeszuy

Obejrzyj wideo: https://youtu.be/AMu7jYeUwkY

Związki poprzez Boga | Nie naprawiaj ego! – przekazy Jeszuy i Saint Germain’a

Oto film z ostatniego spotkania na żywo z przekazami Jeszuy oraz Saint Germain'a. https://www.youtube.com/watch?v=q00hooUnI1o P.S. Następne spotkanie we wtorek o 21:00 <3
%d bloggers like this: