Książki oraz ebooki

Przesłania Wniebowstąpionych Mistrzów

Niezwykle transformujące i głęboko leczące przesłania ukazujące praktyczne i niezwykle proste, praktyczne oraz uniwersalne podejście do duchowości.

Książki dla każdego, na każdy dzień. Idealne na prezent!

Dlaczego warto czytać książki z przekazami? Ponieważ słowo pisane jest inaczej absorbowane niż słowo mówione. Niejednokrotnie zapada głębiej i mocniej wyciąga z kajdan ego.

Wykłady Wniebowstąpionych Mistrzów

36 wykładów niezwykle głębokich oraz transformujących od Wniebowstąpionych Mistrzów w formie dwóch tomów. Są to pierwsze książki, które wydaliśmy. Każdy z tomów zawiera 18 wykładów o niezwykłej mocy transformacji.

Darmowa wysyłka do Polski dla zamówień powżej 250 zł!

Możliwość wysyłki kurierem za granicę do UK, Czech, Niemiec, Francji, Holandii, Słowacji, Węgier, Danii

Recenzje książek

Cudna książka, a nawet nie książka, to monologi, dialogi z tym/tą kto czyta, intymna rozmowa, rozważania, naprowadzanie, prostowanie myślenia, wszystko w takim ciepłym, łagodnym bezpośrednim ujęciu, z matczyną troską; wystarczy rano przeczytać dowolnych kilka zdań i można zaczynać dzień, polecam

Fanny

Książka, która uzdrawia, która napełnia nadzieją, która może również wstrząsnąć skostniałymi schematami myślenia, ale która nieuchronnie prowadzi do Źródła Pokoju i Miłości. Maria każdym swym przesłaniem tchnie matczyną bezwarunkową Miłością i łagodnością. Maria Magdalena swą mądrością i mocą pobudza i podnosi. To nie jest lektura, którą się czyta, jak beletrystykę. To jest książka, z którą można obcować całymi tygodniami, miesiącami. Można do niej wracać na dłużej lub na chwilę, lub czasami wystarczy przelotne spojrzenie, które jest zarazem przypomnieniem, że jestem w Domu i pod Opieką.

Marek

Zmienia postrzeganie świata.
Daje dostęp do serca i poprzez czucie działa. Bo mimo, że rozum nie wszystko „rozumie” to książka bezsprzecznie działa cuda 💛🧡❤

Ania M.

Książki kupisz również stacjonarnie :

Warszawa, Nieznany Świat, ul. Kredytowa 2