Spotkania

Doświadczenia uczestników

Pięknie dziękuję za spotkanie w Poznaniu ❤

Nie mam słów aby opisać to co się tam dla mnie wydarzyło, ale wiem, że słów Wam nie trzeba  😉

Toma ujęło mnie bardzo to, jak traktujesz ludzi, każdego naturalnie i tak samo, niezależnie od etapu na jakim się znajduje.

To zabieram sobie jako najlepszy przykład bycia pokornym sługą jaki mogłam dostać.

Nie płakałam prawie 5 lat, a od soboty ciągle płacze ze wzruszenia i wdzięczności 😊😊😊

Ania

Kochani,
Piękne warsztaty. Zachęcam i polecam bardzo wszystkim, którzy szukają drogi do Boga. Wszystko w atmosferze Miłości i Pokoju, czuje się to Coś/Kogoś nie z tego świata. Przesłania chanelingów są mocne, trafiają do serca i rozpuszcza się jakaś ciemność. Inni z grupy też to potwierdzają, a przecież każdy przychodzi z pozornie odmiennym problemem.
Czuję, że rozpuściło się coś tam w środku i jest luz, który potem wypełnia radość, siła i energia. Szczęście. Wyższe wibracje.

Gosia

Chcę Tômie – Jezusowi bardzo podziękować. Cały czas pracuje we mnie niesamowita energia. Rozpiera mi klatkę piersiową i czuję jak uwalniane są stare pokłady….A co do Tômy to też jakbym go znała wieki ,ma bardzo dużo subtelności, mądrości, skromności, pokory…. dziękuję za spotkanie….

Kama

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie, wątpliwość, potrzebujesz informacji dotyczących spotkań lub zamówień w sklepie? Napisz do nas korzystając z formularza poniżej :

2 + 11 =

Nasz email / telefon

☎ Tel. 660 537 335