Uzdrawiajace spotkania

Weź udział w spotkaniu grupowym / warsztacie z Tôma

 

Sesja czy warsztat - co wybrać?

Najczęściej zadawane pytania - sesje indywidualne

Jak zazwyczaj wygląda sesja?

Bardzo trudne pytanie! Każda sesja jest całkowicie indywidualna, dostosowana do potrzeb i możliwości osoby która ją odbywa. Tak więc nie ma sztywnego planu. Zazwyczaj na sesjach uzdrawiania występują takie elementy jak:

  • Rozmowa na nurtujące Ciebie tematy
  • Wspólna modlitwa/medytacja w ciszy w intencji uzdrowienia
  • Na sesjach z Tôma sporadycznie pojawiają się przekazy od Mistrzów - jest to zawsze spontaniczne.
Czy mogę przygotować pytania do sesji?

Tak, oczywiście. Nie jest to jednak niezbędne aby sesja była skuteczna. Pamiętaj proszę aby za bardzo nie myśleć/główkować przed sesją gdyż sesje uzdrawiania duchowego działają na wielu polach, nie tylko w sferze myśli i intelektu. Uczestnicy czasami ponadto mówią o tym, że przed sesją przygotowali sobie pytania, które już na samej sesji wyleciały im z głowy. Najważniejsza jest otwartość na przemianę oraz uzdrawiający spływ Ducha.

Mam pytanie do Ciebie i do Mistrzów. Czy odpowiedzą na nie na sesji?

Jeżeli pytanie jest właściwe, jest z serca, nie znasz na nie odpowiedzi i naprawdę ma się pojawić na spotkaniu indywidualnym, to na pewno się pojawi. Pamiętaj jednak proszę, że Mistrzowie lubią odpowiadać w sposób jaki jest najwłaściwszy dla danej osoby, co często jest inną metodą niż chciałby umysł człowieczy. Innymi słowy - jak przyjedziesz na sesję żądając przekazu lub upierając się przy tym, że go chcesz, to na pewno go nie będzie. Jeżeli zaś będziesz w pełnej otwartości - kto wie!

Czy sesje są nagrywane?

Nie nagrywamy sesji. Mamy silną preferencję, aby sesje nie były nagrywane. Jeżeli jest to dla Ciebie bardzo istotne, możesz nagrać sesję na własny użytek - proszę poinformuj nas o tym, że chcesz nagrywać. 

Jaki dzień wybrać na sesję?

Najlepiej aby dzień sesji był zaplanowany jako dzień kontemplacji i odpoczynku, z minimalną ilością lub wręcz nawet całkowitą rezygnacją z obowiązków domowych i służbowych. Nie jest to oczywiście niezbędne - proszę słuchaj Twojego prowadzenia.

W jaki sposób przygotować się przed sesją?

Jeżeli tylko jest to mozliwe, polecamy i zachęcamy do medytacji w ciszy przed sesją przez minimum 15 - 20 minut. Najlepiej, aby dzień sesyjny posiadał minimalną ilość zajęć i obowązków domowych, służbowych.

Chciałbym pomóc innej osobie. Czy mogę na sesję zapisać kogoś innego?

Kochani. Jeżeli myśli na temat pomocy innym pojawiają się w Twoim umyśle, proszę wpierw sprawdź, czy to TY SAM/SAMA nie potrzebujesz pomocy. Często, chcemy wtrącać się w doświadczenia innych ludzi a NIE POWINNIŚMY. Możemy mówić co czujemy, sugerować, ale proszę Cię nie bierz odpowiedzialności za innych oraz za ich wybory życiowe (bo nie możesz tego zrobić). Każdy budzi się sam, we własnym tempie oraz w warunkach wybranych przez duszę tej osoby. Brak pracy nad duchowym światłem skutkuje duchową ciemnością, która ciągnie za sobą implikacje w postaci gęstości i trudu życia. Z miłą chęcią pomożemy KAŻDEJ osobie szczerze pragnącej nad sobą pracować i powracać do Boga. Nie jesteśmy za to w stanie pomoc NIKOMU kto liczy na szybki efekt i załatwienie za niego czegoś, np. wyleczenie choroby, O ILE w danej osobie nie ma prawdziwej intencji duchowego przebudzenia. Uzdrowienia ZAWSZE wynikają z PRZEMIANY ŚWIADOMOŚCI danej osoby, a jeżeli ktoś swojej świadomości nie chce przemieniać oraz oświecać - to jest już jego sprawa i jego rzecz. Tak więc jeżeli pojawia się w Twojej świadomości osoba, o której jak myślisz mogłaby skorzystać z sesji - daj jej wybór, pozwól jej zadecydować oraz co najważniejsze - wykazać inicjatywę. Bez tej inicjatywy niestety nie da się nic zrobić, ponieważ jest ona wyznacznikiem czy ktoś czegoś tak naprawdę chcę, czy tylko mówi, że chce. To  jest naprawdę kolosalna różnica! Nie daj się zwodzić osobom, które grają role ofiary i chcą w nią grać. Niech Duch dla Ciebie rozsądzi, jak postąpić w danej sytuacji. Czasami TO MY SAMI potrzebujemy sesji i wsparcia, np. w momencie rozstania czy odejścia danej osoby z naszego życia na skutek np. choroby czy wypadku. Warto patrzeć do siebie, od środka i z tego pola dokonywać wyborów. 

Która sesja będzie dla mnie najlepsza?

Bardzo trudne pytanie! Nie wiem. Zapytaj Ducha. Generalne wskazówki które mogę mieć są następujące :

Jeżeli szukasz duchowej inspiracji, wskazania kierunku duchowej pomocy - sesje z Tôma online będą właściwe.

Jeżeli masz poważny, nurtujący problem, potrzebujesz głębokiej pracy nad sobą, stawiasz czoła wielkiemu wyzwaniu które myślisz, że Cię przerasta - polecam sesje uzdrawiania holistycznego Toma & Dominika.

Jeżeli masz problem z ciałem, z fizycznością, z emocjami zaklętymi w ciele - uzdrawiające masaże Dominiki.

Czym różnią się sesje online od tych na żywo?

Sesje online są zazwyczaj prostsze logistyczne i dotykają najbardziej stref intelektu, emocji oraz ducha. Jeżeli więc masz po prostu pytania, wątpliwości, chcesz porozmawiać, poprosić o światło, pomoc energetyczną - sesja online będzie najlepsza.

Sesje na żywo są głębszą, intensywniejszą pracą (co wcale nie znaczy gorszą/lepszą od sesji online!) - po prostu sa inne, bardziej intensywne. Na pewno poczujesz, która sesja będzie dla Ciebie najlepsza.

Czy lepszy będzie dla mnie warsztat, czy sesja indywidualna?

Trudne pytanie. Na pewno warsztaty grupowe są ze względu na swoją specyfikę, energię grupy i wielodownioy kontakt najbardziej uzdrawiającymi i głęboko transforującymi spotkaniami. Wymagają one jednak największych nakładów czasu oraz zasobów.

Spotkania indywidualne służą nam najlepiej, gdy nie mamy mozliwości udać się na spotkanie grupowe, lub gdy sprawa z którą się mierzymy jest bardzo osobista i indywidualna. Pomagają one również, gdy szukamy kierunku oraz wskazówek specjalnie dla nas. 

Sesja indywidualna jest ponadto dobrą okazją aby się zapoznać i poczuć, który warsztat lub kurs dla danej osoby byłby najbardziej odpowiedni.

Jak ubrać się na sesję uzdrawiania holistycznego/masaż?

Polecamy wygodny, luźny strój -  np. dres, legginsy itp.. Jeżeli nosisz bronsoletki, bizuterię itp, możesz zostawić je w domu.

Jakie są zalecenia po sesji?

Sesje potrafią skutkować intensywną zmianą energetyki. Powoduje to, iż przez parę godzin lub nawet dni od sesji, człowiek może czuć się "inaczej" gdy energia układa się w nas na nowo. Możesz czuć np. inrensywną potrzebe odpoczynku, za która warto podążyć. Proszę więc o wyrozumiałość wobec siebie, wobec swojego procesu przemiany który zawsze przebiega indywidualnie. Objawy powinny przeminąć samoczynnie po paru godzinach lub dniach. Warto pamiętać o podaży odpowiedniej ilości płynów oraz o wypoczynku, relaksie, najlepiej w ciszy.

Gdzie najlepiej odbyć sesję zdalną?

Sesję online najlepiej odbyć w spokojnym miejscu, ze stabilnym dostepem do interentu. Jeżeli mieszkasz z osobami z zaburzeniami, w domu panuje ciężkia energia, możesz udać się w inne spokojne miejsce. Najważniejsze nie jest miejsce - największe znaczenie ma twoja intencja 😇

Doświadczenia uczestników warsztatów z Tôma i Zespołem

Byłam u Tomy na 4 warsztatach. Te warsztaty są dla mnie bezcenne, dały mi wiele wewnętrznych transformacji w przestrzeni serca, głębokich wglądów, uwolnienia wielu emocji w atmosferze totalnej akceptacji, miłości i zrozumienia. W ciągu kilku dni zupełnie można powiedzieć obcy ludzie, którzy tam przyjeżdżają stają się dla siebie rodziną. Ogromna wdzięczność dla ciebie Toma, Dominiki i Ani 🙏❤️

Ania Stec

Przekazy na żywo odbierane są inaczej. Bardziej docierają. One (przekazy) pojawiają się jakby w odpowiedzi na intencje, z którymi tutaj przyjeżdżamy. Pojawia się mnóstwo odpowiedzi. (…) Ta energia! Energia tutaj jest po prostu cudowna. Po prostu rewelacja. 

Ewa

Warsztaty były naprawdę bardzo wartościowe i pomocne. Cudowni ludzie i ta wspaniała atmosfera. Bardzo mi one pomogły, a zwłaszcza sesja z prawdziwym Aniołem Anią 🙂 Polecam wszystkim. Podziękowania dla Toma i wszystkich uczestników.

Wilczek (nick na YouTube)

Na ostatnich warsztatach w Gorle na Mazurach Dominika i Toma stworzyli wspaniałą przestrzeń do spotkania, do spotkania  Miłości Ojca, do spotkania z samym sobą, do spotkania w rodzinie z braćmi i siostrami w drodze.

W szczególności dziękuję za praktykę medytacji miłości i wdzięczności za ciało. Otwierające doświadczenie i praktyka na harmonię ze swoim ciałem.

Bartosz

Kochani,
Piękne warsztaty. Zachęcam i polecam bardzo wszystkim, którzy szukają drogi do Boga. Wszystko w atmosferze Miłości i Pokoju, czuje się to Coś/Kogoś nie z tego świata. Przesłania chanelingów są mocne, trafiają do serca i rozpuszcza się jakaś ciemność. Inni z grupy też to potwierdzają, a przecież każdy przychodzi z pozornie odmiennym problemem.
Czuję, że rozpuściło się coś tam w środku i jest luz, który potem wypełnia radość, siła i energia. Szczęście. Wyższe wibracje.

Gosia

Silne procesy uzdrawiające, otwierające. Wiele rzeczy można puścić. Ja osobiście serdecznie polecam, choć na pewno w wielu wypadkach ego powie Wam, aby tego nie robić 😂

Chcę Tômie – Jezusowi bardzo podziękować. Cały czas pracuje we mnie niesamowita energia. Rozpiera mi klatkę piersiową i czuję jak uwalniane są stare pokłady….A co do Tômy to też jakbym go znała wieki ,ma bardzo dużo subtelności, mądrości, skromności, pokory…. dziękuję za spotkanie….

Kama

Pięknie dziękuję za spotkanie w Poznaniu ❤

Nie mam słów aby opisać to co się tam dla mnie wydarzyło, ale wiem, że słów Wam nie trzeba  😉

Toma ujęło mnie bardzo to, jak traktujesz ludzi, każdego naturalnie i tak samo, niezależnie od etapu na jakim się znajduje.

To zabieram sobie jako najlepszy przykład bycia pokornym sługą jaki mogłam dostać.

Nie płakałam prawie 5 lat, a od soboty ciągle płacze ze wzruszenia i wdzięczności 😊😊😊

Ania

Masz pytania dotyczące warsztatów? Skontaktuj się z nami!

☎ Tel. 502 759 261

Prosimy o telefony w dni robcze w godzinach 9-18.

W innych sytuacjach proszę napisać SMS. Odpowiemy.