Niedualność a dobro i zło ☯️ – moje przemyślenia

9.01.2022Filmy i nagrania3 Komentarze

Dzisiejszy film opowiada o percepcji dualności dobra i zła oraz o wyjściu z niej do prawdziwego, duchowego ŚWIATŁA – niedualności.

3 komentarze

 1. S

  Nie pamiętam kiedy i gdzie usłyszałem, że Chrystus nie kontroluje i niedługo przekonamy się, że niczego nie możemy kontrolować.

  Kiedy postrzegam świat dualistyczne, widzę dobro i zło i dążę, by mieć więcej tych białych kół a oddalać od siebie czarne koła. I do tego potrzebuję kontroli. Nawet technik duchowych jak wybaczenie, początkowo używałem do tego by oddalać od siebie czarne koła. W końcu zacząłem zmieniać spojrzenie i okazuje się, że czarne koła nie są problemem i wskazują na blokady we mnie. To ja nadałem im całe znaczenie, przez co wytworzyłem wizję świata którego nie ma, co wywoływało we mnie poruszenie. Poruszenie, czarne koła, wskazówki, pomoc, kierowały mnie do Centrum gdzie wpuszczam Światło i rozpuszczam blokady. Z tego miejsca widzę, że w czarnych kołach jest białe a w białych kołach czarne. Bo to co w dualnym postrzeganiu widziałem jako białe i za czym goniłem, to mnie zatrzymuje na Drodze. Więc kiedy proszę Boga o pomoc, nawet kiedy nie jestem świadom o co proszę, dobry Ojciec nie poda dziecku kamienia, gdy ono prosi o chleb. A Droga może wieść przez wyciągnięcie wygodnego fotela z pod tyłka. Fotel był biały z czarną kropką i w doświadczeniu przemienia się w czarny z kropką białą.

  Coś mi się wydaje, że nadchodzi czas, kiedy białe fotele będą masowo wyciągane z pod tyłków. Tu mi przychodzą na myśl wspomniane słowa Jeszuy, że w niedalekiej przyszłości czeka nas jazda bez trzymanki.

  Te białe fotele, białe pola z czarną kropką, mogą opierać swe nogi na szyjach braci, dusząc ich, którzy mają takie doświadczenia czarnych pól z kropką białą. Przyjmując je, wybaczając, zrzucają z siebie ciężar doświadczenia konia ciągnącego za miskę ryżu wóz, na którym biesiadują bracia w białych fotelach.

  Odpowiedz
 2. S

  Nie była to czysta wypowiedź. Czuję że osądziłem i narzekałem. Wybaczcie i jeśli Czytelniku masz ochotę, proszę wesprzyj Światłem, bo mam z tym problem od dawna.

  Odpowiedz
  • S

   Dziękuję wszystkim, którzy udzielili mi wsparcia 🙏

   Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy:

Koncepcje duchowe cz. 3 – moje przemyślenia

Pamiętacie może przekaz Jeszuy oraz moje przemyślenia dotyczące koncepcji duchowych? Poczułem ostatnio wyraźnie, że mam nakręcić jeszcze jeden film w tym samym temacie, gdyż widzę wyraźnie, jak wiele osób “utyka” na poziomie koncepcji na temat Boga/Świata właśnie. Prawdą o Bogu jest doświadczenie Boga, a nie to co sobie na ♾ Jego ♾ temat myślimy!

Łagodność i rozpuszczanie starych emocji – przekaz Marii

W tym nagraniu Maria prezentuje m.in. bardzo prostą technikę / metodę przyglądania się oraz rozpuszczania trudnych, starych emocji. Coś do praktyki, praktyki oraz jeszcze raz praktyki!

O radości i smutku – przekaz od Jeszuy

Dzisiaj krótki oraz treściwy przekaz - przypominacz od Jeszuy 💖 Jeżeli ten przekaz poprawił Ci humor, daj znać i podziel się nim 🙂

Boska cierpliwość – moje przemyślenia

https://youtu.be/apsxmbCf97k
%d bloggers like this: