Niedualność a dobro i zło ☯️ – moje przemyślenia

9.01.2022Filmy3 Komentarze

Dzisiejszy film opowiada o percepcji dualności dobra i zła oraz o wyjściu z niej do prawdziwego, duchowego ŚWIATŁA – niedualności.

3 komentarze

 1. S

  Nie pamiętam kiedy i gdzie usłyszałem, że Chrystus nie kontroluje i niedługo przekonamy się, że niczego nie możemy kontrolować.

  Kiedy postrzegam świat dualistyczne, widzę dobro i zło i dążę, by mieć więcej tych białych kół a oddalać od siebie czarne koła. I do tego potrzebuję kontroli. Nawet technik duchowych jak wybaczenie, początkowo używałem do tego by oddalać od siebie czarne koła. W końcu zacząłem zmieniać spojrzenie i okazuje się, że czarne koła nie są problemem i wskazują na blokady we mnie. To ja nadałem im całe znaczenie, przez co wytworzyłem wizję świata którego nie ma, co wywoływało we mnie poruszenie. Poruszenie, czarne koła, wskazówki, pomoc, kierowały mnie do Centrum gdzie wpuszczam Światło i rozpuszczam blokady. Z tego miejsca widzę, że w czarnych kołach jest białe a w białych kołach czarne. Bo to co w dualnym postrzeganiu widziałem jako białe i za czym goniłem, to mnie zatrzymuje na Drodze. Więc kiedy proszę Boga o pomoc, nawet kiedy nie jestem świadom o co proszę, dobry Ojciec nie poda dziecku kamienia, gdy ono prosi o chleb. A Droga może wieść przez wyciągnięcie wygodnego fotela z pod tyłka. Fotel był biały z czarną kropką i w doświadczeniu przemienia się w czarny z kropką białą.

  Coś mi się wydaje, że nadchodzi czas, kiedy białe fotele będą masowo wyciągane z pod tyłków. Tu mi przychodzą na myśl wspomniane słowa Jeszuy, że w niedalekiej przyszłości czeka nas jazda bez trzymanki.

  Te białe fotele, białe pola z czarną kropką, mogą opierać swe nogi na szyjach braci, dusząc ich, którzy mają takie doświadczenia czarnych pól z kropką białą. Przyjmując je, wybaczając, zrzucają z siebie ciężar doświadczenia konia ciągnącego za miskę ryżu wóz, na którym biesiadują bracia w białych fotelach.

  Odpowiedz
 2. S

  Nie była to czysta wypowiedź. Czuję że osądziłem i narzekałem. Wybaczcie i jeśli Czytelniku masz ochotę, proszę wesprzyj Światłem, bo mam z tym problem od dawna.

  Odpowiedz
  • S

   Dziękuję wszystkim, którzy udzielili mi wsparcia 🙏

   Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz kolejne wpisy:

Medytacja wdzięczności

W tym filmie medytujemy razem nad wdzięcznością i obserwujemy co dzieje się w umyśle i ciele, gdy zaczynamy odczuwać wdzięczność. https://youtu.be/WdhtoV4_uwc

Odnajdywanie Głosu Boga – channeling Jeszuy

W tym nagraniu Jeszua opowiada o tym, w jaki sposób Bóg do nasz przemawia, oraz w jaki sposób możemy przestać zagłuszać Jego Głos, aby usłyszeć Go wyraźnie. Porusza też  takie tematy jak nasza relacja ze sobą, relacja z Bogiem oraz Miłość Boga do nas. Jeszua wspomina...

Samotna droga przez życie

Pytanie: Dlaczego w tym życiu moja droga jest samotna? Odpowiedź: A kto Ci powiedział, że Twoja droga przez Życie jest samotna? Kim jest ten ktoś, kto oczekuje, aby jakieś inne ciało było z nim i dotrzymywało mu „towarzystwa”? Twoja droga przez Życie nie jest samotna,...

Droga Mistrza 🔥 – channeling Jeszuy

W tym nagraniu Jeszua porusza takie tematy jak Mistrzostwo, samokrytycyzm oraz osądy własnej drogi duchowej. Przed rozpoczęciem słuchania proszę wczuj się w siebie oraz zapytaj własnego przewodnictwa, czy to nagranie jest właściwe dla Ciebie na teraz. Proponuję...

Wyrażanie Naszej Boskiej Jaźni

https://youtu.be/r-LyvV0dbZI
%d bloggers like this: