Toma – polski przebudzony nauczyciel duchowy oraz uzdrowiciel

 W wieku dwudziestu lat, pod wpływem głębokiej depresji oraz długiego odczuwania bardzo głębokiego bólu egzystencji, doświadczył pierwszego oświecającego napływu Światła, Pokoju oraz Łaski, który rozpoczął okres zmian w jego życiu i zapoczątkował jego duchową podróż.

Drugim przełomowym wydarzeniem było spontaniczne objawienie się Wniebowstąpionych Mistrzów, którzy rozpoczęli przekazywać oświecające przesłania jemu oraz ludziom z jego otoczenia.

Niedługo po objawieniu porzucił pracę w korporacji, gdzie był programistą i zajął się prowadzeniem bloga oraz kanału Droga do Boga, dzieląc się własnymi doświadczeniami na drodze duchowej i mistycznej.

Publikuje tam również przekazy od Wniebowstąpionych Mistrzów oraz prowadzi medytacje.

Od 2018 r. Tôma towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania, pomagając im w porzucaniu egotycznych schematów myślenia oraz postępowania, prowadząc sesje indywidualne, a także warsztaty grupowe.

Filmy ukazujące się na stronie Droga do Boga oraz kanale YT Tôma wykonuje własnoręcznie. Prawie wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu oraz YT są jego dziełem. 

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Jak się do Ciebie zwracać?

Moje imię brzmi Toma. Tak więc Toma 🙂 To również moje imię w “papierach”, nie tylko urzędowe. 

Toma, znalazłem taki ważny dla mnie tekst/filmik, może chciałbyś go obejrzeć?

Moja inspiracja przychodzi do mnie z Góry pod postacią przekazów Drogi do Boga oraz mojego osobistego prowadzenia. Otrzymuję wiele wiadomości, proszę uprzejmie o nie wysyłanie mi spamu. Dzięki 

Materiały które znalazłem na Twojej stronie oraz kanale są dla mnie wartościowe i chciałbym się jakoś odwdzięczyć. Jak mogę Ci pomóc?

Bardzo się cieszę, że Ci pomogły. Najłatwiej przekazać wsparcie finansowe w postaci darowizny na konto. Wielkim wsparciem dla projektu jest również zakup ksiażek, kursów i branie udziału w spotkaniach.

Czy mógłbyś mi pomóc?

Tak oczywiście 🙂 Proszę Cię, korzystaj z szerokiej gamy darmowych przesłań dostępnych na mojej stronie oraz kanale. Korzystaj z mądrości przekazów zawartej w książkach. Ponadto zapraszam na spotkania grupowe oraz do korzystania z  video-kursów.

Mam pytanie do Ciebie/do Mistrzów.

Jest realna szansa, że Mistrzowie już na to pytanie odpowiedzieli w nagraniach, tekstach oraz książkach. Sięgnij więc proszę do tych  materiałów, poszukaj głębiej. Wytęż swoją świadomość w poszukiwaniu odpowiedzi. Szukajcie a znajdziecie. Przekazy, których mamy kilkaset, poruszają bardzo wiele tematów – dużo więcej, niż mógłby sugerować sam tytuł.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, zapraszam na sesje lub warsztaty gdzie pojawiają się (wedle uznania Góry!) nowe i kolejne przekazy.

Cześć przekazów dostępna jest w ramach Video-Kursu Droga do Boga.

Dlaczego część materiałów jest płatna?

Ludzie chodząc do piekarni zazwyczaj nie oczekują, że chleb powinien być za darmo. No nie, przecież piekarz musiał kupić mąkę, zapłacić za prąd, zapłacić pracownikom, a także za transport, ubezpieczenie, itp. itd. Chleb musi kosztować.

U mnie sytuacja jest dokładnie taka sama. Muszę zapłacić za sprzęt IT, opłacić wynajem serwerów, serwisów, software, ludzi, którzy mi pomagają, dokonać opłaty za media, ubezpieczenia, czynsz, dzieci, itp. itd.

Bardzo wiele materiałów jest bezpłatnych, a stworzenie ich zajęło tysiące godzin mojej pracy.