Spotkania


Spotkania grupowe


Spotkania indywidualne


Świadectwa innych uczestników

Ania

Pięknie dziękuję za spotkanie ❤ Nie mam słów aby opisać to co się tam dla mnie wydarzyło 😉. Toma ujęło mnie bardzo to, jak traktujesz ludzi, każdego naturalnie i tak samo, niezależnie od etapu na jakim się znajduje. To zabieram sobie jako najlepszy przykład bycia pokornym sługą jaki mogłam dostać. Nie płakałam prawie 5 lat, a od soboty ciągle płacze ze wzruszenia i wdzięczności 😊😊😊

Gosia

Piękne warsztaty. Zachęcam i polecam bardzo wszystkim, którzy szukają drogi do Boga. Wszystko w atmosferze Miłości i Pokoju, czuje się to Coś/Kogoś nie z tego świata. Przesłania chanelingów są mocne, trafiają do serca i rozpuszcza się jakaś ciemność. Inni z grupy też to potwierdzają, a przecież każdy przychodzi z pozornie odmiennym problemem. Acha… no tak, Ci „inni” to przecież Ja.
Czuję, że rozpuściło się coś tam w środku i jest luz, który potem wypełnia radość, siła i energia. Szczęście. Wyższe wibracje.

K.

Chcę Tômie-Jezusowi bardzo podziękować. Cały czas pracuje we mnie niesamowita energia. Rozpiera mi klatkę piersiową i czuję jak uwalniane są stare pokłady….A co do Tômy to też jakbym go znała wieki ,ma bardzo dużo subtelności, mądrości, skromności, pokory…. dziękuję za spotkanie….

K.


Chcesz pomóc zorganizować spotkanie w Twoim mieście?

%d blogerów lubi to: