Świadectwa

IMG_4229 (1)

W tej sekcji znajdują się świadectwa ludzi, którzy korzystają z przesłania Drogi do Boga, zarówno w formie spotkań indywidualnych, grupowych, jak i z materiałów dostępnych w internecie. Jeżeli pragniesz podzielić się swoim doświadczeniem, wyślij mi proszę email, a Twoja wypowiedź zostanie umieszczona w tym miejscu (anonimowo lub też nie, w zależności do Twoich preferencji).

 


 

Czuję że dzięki niedzielnym warsztatom rozpuścił się kolejny mur, puściły osądy i blokady i zrobiłam kolejny duży krok. Wewnątrz się zadziało, pojawia się nowa znowu wyższa świadomość I już dzieją się też zmiany na zewnątrz. POSTANOWIŁAM skończyć mój stary teatr i zacząć nowa sztukę, nowe przedstawienie pod tytułem „Mam szczęśliwą rodzinę”

Gosia

Chcę Tômie-Jezusowi bardzo podziękować. Cały czas pracuje we mnie niesamowita energia. Rozpiera mi klatkę piersiową i czuję jak uwalniane są stare pokłady….A co do Tômy to też jakbym go znała wieki ,ma bardzo dużo subtelności, mądrości, skromności, pokory…. dziękuję za spotkanie….

K.

Witaj TOMA ! Bardzo dziękuję za przeslanie nagrania z channelingu ! Słucham na nowo i znajduję nowe wskazowki, które mi umknęły, kazde słowo jest na wagę zlota. Ten przekaz zmienia moje życie, mialabym wielką chęć jeszcze z Tobą porozmawiać. Jeszcze raz dziękuję i ściskam 🙂    

Edyta

Witam 🙂 . Dziękuję za spotkanie w Stajenczynkach, za dobre słowa i za wsparcie. Czuję się znacznie lepiej. Będę słuchał i oglądał następnych nagrań .Chętnie też wracam do poprzednich. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego dobrego – Jurek 🙂 .

Jurek

O bosko, Jakie to jest uwalniajace i uzdrawiajace, poczulem super ulge, to jest piekne. Rozplywam sie w praktyce oddechu  milosci, ktora jest w tym nagraniu. Czuje te przepływy miłości, jakość wibracji, dawno nie czulem w sobie tyle miłości i pokoju, dzielę się, jest pięknie, dziękuję Toma. Jest to dla mnie bardzo cenne. Szerzyciel Światła

Szerzyciel Światła

Czuję głębsze połączenie. Jestem Tobie niezmiernie wdzięczna. Dziękuję Bogu za darem jakim jesteś, za to że mogliśmy się spotkać.

Anonim

Dziękuję za ratunek Czuję się o wiele lepiej Jeszcze całe ciało wibruje, ale już teraz lepiej się czuję. Jestem wdzięczna

O.

Nawet jak czytam lub słucham kilka razy przekazów, przemysleń osobistych, Drogi do Boga – zawsze mam MAŁO. Więc za parę dni znowu słucham.zdawało by się tego samego – ale NIE bo to juz nie jest to samo. Odkrywam drugie i piąte dno i cieszę się jak dziecko z tych NIEZWYKŁYCH przekazów. I WIEM że poCzytaj dalej „Barbara”

Barbara

Kochani, Piękne warsztaty. Zachęcam i polecam bardzo wszystkim, którzy szukają drogi do Boga. Wszystko w atmosferze Miłości i Pokoju, czuje się to Coś/Kogoś nie z tego świata. Przesłania chanelingów są mocne, trafiają do serca i rozpuszcza się jakaś ciemność. Inni z grupy też to potwierdzają, a przecież każdy przychodzi z pozornie odmiennym problemem. Acha… noCzytaj dalej „Gosia”

Gosia

❤️❤️❤️ Ja jeste nevim dat vsechno do slov… Co mi to daje? Odpovedi na všechno.. Všechno… Vsechno…silu ze jsem na spravnej cestě… Ze nejsem nejaky snílek, ci „blazen”ze na pevno, to co se deje ve mne, jest pravdivé… Vsechno ve sdilenych videách je doslova pravda… Jak by bylo mluvene o mojim zivote… Mojej ceste… MojimCzytaj dalej „Ludka”

Ludka

Twoje przekazy wniosły do mojego życia więcej pokoju, szczególnie w sytuacjach, które odczuwam jako trudne. Szybciej rozumiem o co w tych sytuacjach chodzi, co mam uwolnić i od czego nie uciekać a pozwolić sobie to przeżyć każdą komórka. Przede wszystkim samo słuchanie w skuteczny i natychmiastowy sposób rozpuszcza np. lęk, smutek, żal, poczucie małości, niegodnośćCzytaj dalej „do grad”

do grad

Słuchałam Twoich przesłań przez pół roku. Były dla mnie pomocą w zrozumieniu Kursu Cudów. Ogromną pomocą. Czekałam na każde kolejne, a jak się pojawiło, odkładałam wszystko na bok, żeby odsłuchać. Porostu nie było opcji żeby nie zrobić tego natychmiast. Na sam widok pojawienia, radość była tak ogromna, że nie potrafię Jej opisać. Myślałam sobie JEZUCzytaj dalej „J.C.”

J.C.

Przypominasz odwieczną prawdę, żyjesz nią i to jest piękne 🙂 Dzielisz się doświadczeniem, przez co przemieniasz ten stary świat ego, który na szczęście i tak się sypie. Tak trzymaj Bracie, wspaniale, że podjąłeś się zadania 🙂 Pokazujesz jak żyć w Jam Jest i to jest… Boskie! Kocham Cię! Twój kanał mnie inspiruje, czasem nawet codziennie…

linuxtux123

Toma, Twój kanał na youtube „znalazłem”, akurat wtedy, kiedy przymierzałem się do studiowania „kursu cudów”, przez „przypadek”:) i to właśnie wtedy, zaczęło się dla mnie równoczesne zagłębianie się w siebie poprzez lekcje KC i przekazy, które płynęły i pochłonęły mnie dosłownie całkowicie. Na początku zetknięcia z dziełem, które tworzysz, tkwiłem w martwym punkcie, w schematachCzytaj dalej „A – L – E – X”

A – L – E – X

Witaj Toma, bardzo ci dziękuję za twoją książkę „Droga do Boga” nie mogę się od niej oderwać jest tak tożsama ze mną i tym co od dawna mam w sercu ❤️ Cieszę się że udało nam się spotkać chodź na krótką chwilę w tv niezależnia, bo byłeś odpowiedzią o którą prosiłam Boga przed wyjazdem doCzytaj dalej „Sylwia Wurst”

Sylwia Wurst

Bardzo fajni przekazujesz, masz ciekawa barwę głosu. Z lekkością i zrozumieniem są te przekazy, od św. .Dziękuję i im:) . Zawierają dużo ważnej wiedzy. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i dziękuję.

Beata S.

Bardzo dziękuję za przekazy i twoje przemyślenia. Tak naprawdę nie wiem dlaczego ich słucham. (…). To się jakoś samo dzieje. Ale wiem, że nie ma dla mnie w tej chwili ważniejszej i bardziej pomocnej w życiu rzeczy. Jeszcze stosunkowo niedawno zastanawiałam się dlaczego nie ma takich przekazów w Polsce. I wtedy pojawiłeś się Ty iCzytaj dalej „Kariko”

Kariko

Pięknie dziękuję za spotkanie w Poznaniu ❤ Nie mam słów aby opisać to co się tam dla mnie wydarzyło, ale wiem, że słów Wam nie trzeba  😉 Toma ujęło mnie bardzo to, jak traktujesz ludzi, każdego naturalnie i tak samo, niezależnie od etapu na jakim się znajduje. To zabieram sobie jako najlepszy przykład bycia pokornymCzytaj dalej „Ania”

Ania

%d blogerów lubi to: