Koronawirus i 5G – przekaz Jeszuy

16.03.2020Teksty6 Komentarze

Tôma:

Znalazłem nieoficjalne informacje na temat rzekomego powiązania pomiędzy technologią 5G a koronawirusem. Proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie oraz rzucenie światła na tą sprawę.

Jeszua:

Mój Drogi, Święty oraz Umiłowany Przyjacielu!

Bardzo cieszę się, że piszesz do mnie w tej sprawie. Jest to temat, który z przyjemnością w tym miejscu poruszymy…

Wielu z Was obawia się. Część z Was obawia się tak zwanego koronawirusa, a inna część z Was obawia się wpływu technologii 5G na wasze CIAŁA.

Tak, tak. Dokładnie to mamy na myśli! Z jednej strony bać się możesz wpływu WIRUSA na ciało, z innej strony bać się możesz wpływu TECHNOLOGII na ciało. A co jeżeli to jest jedno i to samo?

A co jeżeli po prostu, tak całkiem prawdziwie i namacalnie JESTEŚ cały czas w polu czystej informacji? Co jeżeli forma nigdy nie istniała i nigdy istnieć nie będzie? Czy umysł Boga kłóci się sam ze soba, czy następuje walka pomiędzy demonicznymi siłami a tymi pochodzącymi od Boga?

Ludzie, ocknijcie się 🙂 To się nie dzieje w Prawdzie. Tego nie ma. Walki mentalne, mentalne przepychanki, anioły oraz diabły – to jest dalej ta sama GRA. Czym różni się przepychanka fizyczna od przepychanki w Twoim umyśle? Jedne myśli się pojawiają, inne je zwalczają. Jeden człowiek czegoś chce, inny mu tego zabrania. Walka. Konflikt.

WPIERW
WPIERW
WPIERW
Pozbądź się konfliktu.
Zażegnaj go w sobie.
Dopiero potem, działaj.
TYLKO W TEN SPOSÓB
Działać będziesz nie w oporze,
Nie w reakcji,
Bez lęku.

Tylko w ten sposób,
Zrobisz to,
Co powinieneś.
I tylko
To.

Czy macie zacząć protestować, rozbijać młotami urządzenia techniczne?
Równie dobrze możecie rozwalać symbole innych religii.
Jedni czczą technikę,
Ku swej zgubie
Inni czczą BOŻKI
Ku swej zgubie.

Przyjrzyjcie się proszę tym zdaniom!

Nie stawiajcie oporu ZŁEMU. Tak zostało napisane, tak zostaliście pouczeni. W jaki sposób, Ci którzy ponoszą prawdziwa odpowiedzialność za te wydarzenia, mogą dostąpić ŁASKI objawienia szkodliwości tego, co robią, jeżeli Wy wpierw nie uwolnicie ich od iluzji winy, iluzji lęku, wewnątrz własnego umysłu?

To jest całkowicie niemożliwe. Jako świadomość, jako kolektyw przyciągacie do siebie sprawy, wydarzenia – nie po to, aby one was uzdrowiły czy też Wam zaszkodziły – lecz po to, aby się PRZYJRZEĆ SOBIE. Jak w lustrze przejrzeć się możecie w obecnych sytuacjach, w obecnych wydarzeniach.
KAŻDY, zaprawdę KAŻDY znaleźć może we własnym umyśle bardzo wyraźnie, co jest w nim do uzdrowienia. Temu też służy obecna sytuacja. Zapytaj sto osób, co myślą o koronawirusie lub 5G. Otrzymasz sto różnych odpowiedzi! Każdy widzi w tym świecie, TO CO CHCE ZOBACZYĆ. TUTAJ NIE MA, NIE BYŁO I NIE BĘDZIE NIGDY PRAWDY OBIEKTYWNEJ. Wy tworzycie, DOSŁOWNIE tworzycie to, co doświadczacie. Zapragnęliście oczyszczenia, oczyszczenie się dzieje. 

Wykorzystaj ten czas, aby wpierw wyplewić z własnego ogródka wszystkie chwasty osądu, lęku winy oraz poczucia krzywdy. Gdy to zrobisz, Twój umysł stanie się wolny i będziesz mógł otrzymywać ze ŹRÓDŁA prawdziwe informacje, prawdziwe przekazy. Do tego czasu po prostu bujasz się wewnątrz własnego umysłu, a głos przewodnika próbuje pokazać Ci oraz zaleczyć całe warstwy absurdu, jakie w nim się zalęgły.

Odrzucasz je raz za razem, warstwa po warstwie. Czasami nie chcesz oddać, czasami walczysz, szarpiesz się.

Część z Was trzyma w rękach myśli o zbawiennym wpływie techniki na ludzkość, o “dobrych” jej stronach, zapominając jednocześnie, o tych ciemnych.

Inna część z Was zapomniała najwyraźniej jak “piękny” był świat bez toalet i relatywnie czystej wody w kranie. Świat bez praw człowieka, wolnego handlu czy też możliwość czytania przekazów Jeszuy, bez wychodzenia z domu 😉 Aha, analfabetyzm. Tak, to też kiedyś było zjawisko powszechne.

Nie możecie jako ludzkość cofać się do poprzednich wieków myśląc, że to coś Wam przyniesie. To jest myślenie tradycjonalistów, z których większość żyje już nieistniejącą przeszłością, zamiast cieszyć się tym, co jest.

A zaprawdę macie się z czego cieszyć. 

Proszę Was – zaufajcie. Zaufajcie, że to, co się dzieje jest niezbędne, że to, co się dzieje prowadzi do oczyszczenia. Nie znaczy to, że nie macie wyzwań! Zarówno koronawirus, jak i 5G są wyzwaniem dla Waszej rasy. Jak sobie z nimi poradzicie? Rozpuść problemy wewnętrzne. Poczuj Pokój. Poczuj, że problem już został przez Boga rozwiązany. Następnie wstań i działaj, tak jak pokieruje Tobą Bóg. 

Chcesz badać wpływ 5G na ciało człowieka? Badaj. Nie interesuje Cię to? To też jest w porządku. Chcesz pomóc zwalczać wpływ koronawirusa? Pomagaj. Nie wierzysz w niego? To jest ok. 

Co innego mógłbym mam Wam przekazać? Co innego MOŻNA przekazać komuś w POLU KREACJI, kto kreuje tak, jak chce i widzi to, co chce? Zobacz proszę, co kryje się pod ciemnym całunem lęku, ponieważ jest tam tylko NIESKOŃCZONA MIŁOŚĆ.

Kochamy Was,

Amen.

Jeszua

6 komentarzy

 1. A - L - E - X

  Cudowne, dziękuję ❤.

  Odpowiedz
  • Teresa Maria

   Kochani, działajmy… wszystko jest dostępne.
   Dziękuję za ten przekaz, który jest potwierdzeniem tego, co czuję.

   Odpowiedz
 2. Roszkowski Marek

  Dziękuję ❤

  Odpowiedz
 3. Teresa Maria Grabska

  Dziękuję serdecznie, Przyjacielu. Dziś taki cudowny dzień, jakby wszystkie dzwony ogłaszały Dobrą Nowinę. wklejam moją poranną wiadomość na fb – JAM JEST JAM JEST Boską Substancją KTÓRA JEST. JAM JEST JAM JEST Boską Substancją KTÓRA JEST. JAM JEST JAM JEST Boską Substancją KTÓRA JEST.   Kochani, dziś wcześnie rano robiłam przekaz mojej przyjaciółce zawirusowanej…( przebywa w szpitalu w Australii) i stan jest nieustabilizowany… Już na początku Mantry Gayatri poczułam potężny wir Światła, w myślach płynęły słowa mantry – jestem tą mantrą… jestem tym wszystkim… i zaczęłam powtarzać Afirmację, którą podał mi Jezus wiele lat temu do transformacji nagromadzeń energetycznych (jak beton) –   JAM JEST JAM JEST Boską Substancją KTÓRA JEST.   Kochani, nie ma niczego, co mogłoby w jakikolwiek zaszkodzić, bo wszystko… wszystko JEST BOSKĄ SUBSTANCJĄ KTÓRA JEST. To wszystko JEST tylko należy to uznać i zaufać. Prosta, zwyczajna Intencja z Obecności JAM JEST – to rozkaz i … pozwolenie, by się Dokonało.   Te myśli przypłynęły wraz z Promieniowaniem Światła. Nie ma niczego, co nie jest Miłością <3   To jedna z prób dla nas i od nas, naszej determinacji zależy czy zaufamy PROSTOCIE. Wszystko jedno jakimi narzędziami się posłużymy <3   JAM JEST JAM JEST Boską Substancją KTÓRA JEST.   Jest tylko Miłość, nie ma niczego innego. Tylko to trzeba wiedzieć <3

  Odpowiedz
 4. Serce 333

  I TAK JEST 🕊️

  Odpowiedz
 5. Dorota

  Dziękuję

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy:

Łamanie cielesnego umysłu

Pytanie: Twoje odpowiedzi są często kontrowersyjne. Sprawiają wrażenie, jakbyś starał się złamać umysł pytającego. Odpowiedź: Oczywiście :). To jest jedyne moje zadanie – jedyne zadanie, jakie ma dowolny prawdziwy nauczyciel – złamać cielesny umysł! Innymi słowy –...

Chęć zmiany pracy

Pytanie:   Od dawna pracuję w moim zawodzie. Ta praca nie jest ze mną całkowicie zsynchronizowana. Próbowałam ją zaakceptować, kochać te papierki. Od 2 lat pracuje z siostrą która jest moim towarzyszem od jakiegoś czasu. Pracujemy w ciszy w bardzo dobrych warunkach....

Ciągłe oczyszczanie – przekaz Jeszuy

Pytanie: Drogi Jeszuo, Wiele ostatnio słyszę o postępującym oczyszczaniu, o wypalaniu karmy, o sprzątaniu szamba zaprzeczenia. W pewien sposób uczestniczę w tym procesie, lecz jakoś tak jedną nogą. Drugą nogą chcę i pragnę tego, o czym wielokrotnie pisałeś, tego, o...

Problemy emocjonalne – channeling Jeszuy

Moi drodzy Święci oraz Umiłowani Przyjaciele, Wielu z Was cierpi na tak zwane problemy emocjonalne, to znaczy, że pozwalacie aby w niektórych wypadkach oraz okolicznościach pewne zlepki, czy też związki emocji, panoszyły się w Was i sterowały Waszym działaniem. Teraz...

Pytanie do Jeszuy o przyciąganie bogactwa

Pytanie do Jeszuy: Jaka jest skuteczna metoda "przyciągnięcia" do siebie dóbr tego świata? Słyszałem o dwóch, ale dla mnie są wzajemnie nie do pogodzenia. Pierwsza, to metoda kochania i uwielbienia tego, czego pragniesz, myślenia o tym, dostrzegania, doceniania,...
%d bloggers like this: