Tôma

Przebudzony nauczyciel duchowy,

Uzdrowiciel

 W wieku dwudziestu lat, pod wpływem głębokiej depresji oraz długiego odczuwania bardzo głębokiego bólu egzystencji, doświadczył pierwszego oświecającego napływu Światła, Pokoju oraz Łaski, który rozpoczął okres zmian w jego życiu i zapoczątkował jego duchową podróż.

Drugim przełomowym wydarzeniem było spontaniczne objawienie się Wniebowstąpionych Mistrzów, którzy rozpoczęli przekazywać oświecające przesłania jemu oraz ludziom z jego otoczenia.

Niedługo po objawieniu porzucił pracę w korporacji, gdzie był programistą i zajął się prowadzeniem bloga Droga do Boga, dzieląc się własnymi doświadczeniami na drodze duchowej i mistycznej.

Publikuje tam również przekazy od Wniebowstąpionych Mistrzów oraz prowadzi medytacje.

Od 2018 r. Tôma towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania, pomagając im w porzucaniu egotycznych schematów myślenia oraz postępowania, prowadząc sesje indywidualne, a także warsztaty grupowe.

Lat doświadczenia jako nauczyciel i uzdrowiciel

W ciągu 5 lat :

  • Poprowadziłem kilkadziesiąt warsztatów w całej Polsce

  • Przeprowadziłem setki sesji indywidualnych

  • Nagrałem 500+ filmów dotyczących rozwoju duchowego

  • Wydaliśmy 3+ książki

  • Osiągneliśmy 1 200 000+ wyświetleń na YouTube

Wywiady z Tôma

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Jak się do Ciebie zwracać?

Moje imię brzmi Toma. Tak więc Toma 🙂 To również moje imię w “papierach”.

Toma, znalazłem taki ważny dla mnie tekst/filmik, może chciałbyś go obejrzeć?

Moja inspiracja przychodzi do mnie z Góry pod postacią przekazów Drogi do Boga oraz mojego osobistego prowadzenia. Proszę uprzejmie o nie wysyłanie mi spamu 

Czy mógłbyś mi pomóc?

Tak oczywiście 🙂 Proszę Cię, korzystaj z szerokiej gamy darmowych przesłań dostępnych na mojej stronie oraz kanale. Korzystaj z mądrości przekazów zawartej w książkach. Ponadto zapraszam na spotkania grupowe oraz do korzystania z  video-kursów.

Mam pytanie do Ciebie/do Mistrzów.

Jest realna szansa, że Mistrzowie już na to pytanie odpowiedzieli w nagraniach, tekstach oraz książkach. Sięgnij więc proszę do tych  materiałów, poszukaj głębiej. Wytęż swoją świadomość w poszukiwaniu odpowiedzi. Szukajcie a znajdziecie. Przekazy, których mamy kilkaset, poruszają bardzo wiele tematów – dużo więcej, niż mógłby sugerować sam tytuł.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, zapraszam na sesje lub warsztaty gdzie pojawiają się (wedle uznania Góry!) nowe i kolejne przekazy.

Cześć przekazów z warsztatów dostępna jest w ramach Video-Kursu Droga do Boga.

Dominika

Moją pasją oraz drogą jest praca na poziomie ciała i ducha. Łączę różne techniki masażowe, rozluźnianie powięzi oraz pracę z energią.  Poprzez dotyk oraz kontakt z osobą odbywającą spotkanie wspólnie docieramy do miejsc w ciele i duszy, w których zapisały się negatywne emocje i wspomnienia. Dzielę się danym mi darem czucia bólu innej osoby w swoim ciele. Technika ta pozwala dotrzeć do nieprzeżytych emocji, schematów oraz przekonań, które blokują szczęśliwe i radosne przeżywanie życia. Sesja przynosi natychmiastowe uwolnienie oraz ulgę w ciele i duszy.