Kochani. Dzisiaj YouTube zaserwował mi reklamę przyrównującą nazistów do Rosjan. Putin był przyrównany do Hitlera, Rosja do nazistowskich Niemiec. Tak tak : to była REKLAMA przed filmem na YouTube. Jak na mój gust trochę a dużo tutaj propagandy, z obu stron tej sytuacji.

Miałem kiedyś w projekcie IT dwóch kolegów z Rosji. Bardzo mili ludzie. Jeden z nich jak opisywał sytuację w swoim kraju (drukowanie głosów przez partię Putina) to prawie płakał. Nie dajmy się zwariować. Nie wybierajmy nienawiści. Tylko Miłość 💗 bo tylko Ona uzdrawia!

1 komentarz

  1. Gosia

    Pewnie, że to nie ma znaczenia kto jest z jakiego kraju. W projekkcie mam koleżanki z Rosji i Bisłorusi, świetnie się dogadujemy. Prywatnie przyjaźnię się z rodziną z Ukrainy. Dla kolorytu dodam, że są Mormonami więc patrzą trochę inaczej na sprawy Duchowe niż ja. Podziały dobrze znamy, czas chyba już na Jedność. Dziękiję Toma za Twoją pracę.

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy:

Wojna i konflikt – przekaz Jeszuy i Saint Germain’a

Świetny 😇 przekaz od Mistrzów Wniebowstąpionych Saint Germain’a i Jeszuy, dany w odpowiedzi na pytanie dotyczące sytuacji, wojny, konfliktu na Ukrainie. Zapraszamy! 💗

Jak się uziemić 🌏 ❓ ⓷ sprawdzone sposoby na uziemianie się

Uziemianie to pewnego rodzaju koncepcja duchowa opowiadająca o istotnym znaczeniu naszego ciała w procesie duchowego rozwoju. Uziemianie może być dla wielu osób ważne i pomocne, w szczególności jeżeli mamy tendencje do “odfruwania” i kontakt z Ziemią oraz sprawami ziemskimi wydaje nam się nieodpowiedni, niegodny czy niewarty zajmowania się nim.

🔴 Medytacja oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo z Tôma

Kochani! Zapraszam na nagranie ze spotkania na żywo, na moim kanale na YT. Tym razem poza samą medytacją odbyła się sesja pytań oraz odpowiedzi.

Religia i świątynia – przekaz Jeszuy

Moi kochani, Oto przekaz Jeszuy, który niezwykle mnie poruszył. Jak go montowałem, musiałem robić sobie w tym przerwy, bo nie byłem w stanie w całości go obejrzeć za pierwszym razem - tak mocno i precyzyjnie adresował wszystkie osądy związane z religiami i...

Rozpuszczanie traum z poprzednich wcieleń – moje przemyślenia

W tym filmie opowiadam o rozpuszczaniu traum z poprzednich wcieleń, poprzednich żyć. Nosimy ich w sobie zaskakująco wiele, ale na szczęście Światło oraz Miłość potrafią z mocą je pokazywać oraz uzdrawiać 🕊🌅O ZŁYCH DUCHACH I FAŁSZYWYCH NAUCZYCIELACH – PRZEKAZ JESZUY:...
%d bloggers like this: