Perła o wielkiej wartości

27.08.2022Teksty0 komentarzy

Kochani! Piszę do Was aby się czymś podzielić. Czymś ważnym, bardzo ważnym.

Wielu z Was szuka, poszukuje. Wielu z Was jest tak zwanymi duchowymi poszukiwaczami.

Bycie poszukiwaczem jest na pewno lepsze od stanu duchowej ciemności i duchowej ignorancji w jakiej jest na tą chwilę większość ludzi. Jednak od stanu poszukiwacza, dużo, dużo, dużo lepszy jest stan kogoś, kto odnalazł. Odnalazł perłę o wielkiej wartości.

Odnalezienie tej perły jest paradoksalne – z jednej strony i według jednej szkoły myśli, należy w tym celu podjąć wielki wysiłek i wiele wyrzeczeń. Cieżko mi się z tym nie zgodzić – wysiłek jest niezbędny i podróż jest niezbędna, aby wyrwać się z typowego egotycznego stanu umysłu który zadomowił się na chwilkę na naszej planecie, do stanu przebudzenia duchowego.

Z drugiej zaś strony, my w tym stanie połączenia z Bogiem jesteśmy już. Jeżeli jest więc to jakakolwiek podróż, to jest to jedynie podróż do wnętrza, podróż do własnego środka. Tutaj jest więc wielka pułapka oraz wielka “trudność” na Drodze do Boga, drodze do Światła. Jesteś JUŻ u celu, a jednocześnie, potrzebujemy pewnej podróży i pewnego wysiłku, aby o tym sobie przypomnieć i o tym pamiętać – trwać w wyborze Prawdy, zamiast kuszących, a czasami przerażających złudzeń…

Skarby! Wiem, że brzmi to może trochę tajemniczo, zagmatwanie, lub też może zbyt prosto. To jest jednak proste – kiedy się to już pojmie i przyjmie – a droga do pojęcia tego, co jest tutaj napisane może zająć wiele – bardzo wiele czasu – w szczególności, że nasz ludzki umysł uwielbia wręcz komplikować, mącić, utrudniać, przeszkadzać sobie, rzucać sobie sam kłody pod nogi, plątać się w pajęcze sieci które sam wykreował.

W tym celu – aby pomóc Wam w odkryciu tego, co jest w Was najcenniejsze i najwspanialsze – czyli tą perłę o wielkiej wartości – w tym celu stworzyłem dla Was Video-Kurs Droga do Boga. Pewnie już wiele razy o nim słyszeliście i może zastanawiacie się co to jest, po co to jest i dla kogo to jest.

Kurs Droga do Boga jest Kochani moi dokładnie odpowiedzią na te wyzwania, które wymieniłem powyżej – to znaczy jest to kurs wystarczająco długi oraz głęboki aby systematycznie stosowany pomógł w odkryciu tego, co jest do odnalezienia w Twoim wnętrzu. Jednocześnie jest na tyle prosty i przystępny – każdy z zawartym w kursie Wykładów od Wniebowstąpionych Mistrzów mówi dokładnie o tym samym – Bóg już jest w Tobie!!!

Jak trudno czasami jest to przyjąć – jak człowiek boryka się z wyzwaniami, z trudem życia na ziemi. Jakże często schematy myślowe wyrywają i oddalają nas od myśli i pamięci o Bogu wewnątrz nas!

Kochani! Kurs jest dla Was. Stworzenie go zajęło dwa lata. Dwa lata kręcenia, montowania, podróży, przemyśleń. Dwa lata przecudnej podróży która jedynie potwierdziła dla mnie to, co czułem od dawna – Bóg jest z pełną mocą w nas, już teraz. Przyjmij to i zacznij żyć!

Pozdrawiam Was Kochani – a dla osób które są zainteresowane, oto link do kursu gdzie są przykładowe odcinki oraz możliwość zakupu.

Z serca,
Tôma

0 komentarzy

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy:

Medytacja oddawania trosk

Zapraszam na medytację oddawania trosk 💗

Lekkość puszczania blokad – przekaz Jeszuy

W tym nagraniu Jeszua opowiada o lekkości. Pokazuje nam, że wiara w istnienie blokad oraz ego wewnątrz nas powodują, że faktycznie ich doświadczamy. Porzucając wiarę w ego i przyglądając się jego poczynaniom w sposób bezosobowy - zarówno w doświadczeniu naszym...

O przemijaniu – przekaz Saint Germain’a

W tym przekazie wspólnie z Saint Germain'em opowiadamy o przemijaniu. Przesłanie dotyka takich spraw jak wpływ rzeczy uważanych w cywilizacji zachodu za "normalne" na nasze wibracje, jak na przykład mass media. Przekaz daje nam wskazówki, w jaki sposób ujarzmić...

Kochaj świat PL/CZ – channeling Marii Magdaleny

Oto ostatni już film z  wydarzeniu Goscha w Czechach - tym razem channeling Marii Magdaleny.  Film jest po polsku oraz czesku (tłumaczenie symultaniczne mojego przez mojego przyjaciela Pavla). https://youtu.be/O9K3wdw2Ip8

Szukacjcie wpier Krolestwa – przekaz Jeszuy