Mój Drogi Święty oraz Umiłowany Bracie!

Dlaczego, oj dlaczego tak BARDZO nienawidzisz własnej drogi, własnej wędrówki przez czas? Czy nie widzisz oraz nie rozumiesz, że jest ona JEDYNĄ DROGĄ, jaka DOPROWADZI Ciebie do ZBAWIENIA?

Jeżeli odrzucasz ten dar, jakim zaprawdę jest TA CHWILA dla Ciebie, wówczas jest to niczym innym jak ODRZUCENIEM SAMEGO BOGA. Nigdy, nigdy przenigdy nie wyrzekaj się tego, co jest! Przyjmij to jedynie oraz obejmij! Wszystko, zaprawdę wszystko w czasie jest tymczasowe, przeminie, jest na chwilkę. Nie zmienia to faktu, że ODRZUCAJĄC, TO CO SIĘ POJAWIŁO, STWARZASZ, DOSŁOWNIE STWARZASZ KONIECZNOŚĆ PRZEŻYWANIA TEGO, CO ODRZUCIŁEŚ raz po raz, raz po raz.

Innymi słowy – tylko opór, lęk oraz smutek TWORZĄ, dosłownie TWORZĄ konieczność przeżywania doświadczeń, które te emocje wyzwolą. Dlaczego? Ponieważ BÓG NIE CHCE, ABY JEGO DZIECI BYŁY W NIEWOLI. Czyli, patrząc na to inaczej – odrzucając tworzysz konieczność odbycia doświadczenia, które odrzucasz teraz. 

Rozwiązanie jest proste – zacznij po prostu wszystko przyjmować, czym wytworzysz sobie namiastkę nieba tutaj, będąc dalej w czasie. Te “rozwiązania duchowe”, które proponujemy, ulepszą Twój sen tylko po to, abyś mógł pewniej kroczyć drogą PUSTKI.

 

Kochamy Was,

Amen.

8 komentarzy

 1. Serce 33

  Jest Tak Dziękuję 😊Tu I Teraz 🕊️

  Odpowiedz
 2. Dorota

  Dziękuję za budujące słowa i Miłość

  Odpowiedz
 3. Sławek

  Dziękuję jeszcze raz. Ogromna pomoc. Większa niż mogę wyrazić.
  🙏

  Odpowiedz
 4. Sławek

  Droga Pustki – droga pustego naczynia do którego prawdę nalewa Bóg.

  Nienawiść, opór, niezadowolenie, nie pozwalała mi nalać.
  Przyjmując w Pustce, akceptując, przyjmuję również Prawdę, która WYZWALA 🙂

  Odpowiedz
 5. Sławek

  “Rozwiązanie jest proste – zacznij po prostu wszystko przyjmować, czym wytworzysz sobie namiastkę nieba tutaj, będąc dalej w czasie.”

  Bądź Wola Twoja

  To niedowiary jak można patrzeć i nie widzieć, słuchać i nie słyszeć.

  Odpowiedz
  • Sławek

   W oporze jest krytyka a w przyjęciu wybaczenie.
   Skupiałem się na samym wybaczeniu i straciłem z oczu szerszy wątek.
   A jednak coś we mnie od dawna kierowało uwagę na poddanie Józefa sprzedanego w niewolę przez swych braci i Daniela wrzuconego do jaskini lwów. Widziałem jak poddanie odmieniło ich losy.
   W śmieciach nauk new age, w wielość teorii, gubiło się to.
   Teraz rozumiem czemu moi fizycznie najbliżsi, jedno całe to życie bałaganiło a drugie na wszystko narzekało. I dlaczego mnie to tak bardzo w nich poruszało.
   Boże, to wspaniałe co mi dajesz.
   Jeszuo, dziękuję.
   Toma dziękuję.
   Moi przyjaciela, Bracia i Siostry, obejmuję Was 💖

   Odpowiedz
 6. Sławek

  Tôma, bardzo Cię proszę jeśli to nie kłopot, usuń moje komentarze z pod tego przesłania a nawet wszystkie inne jeśli gdzieś są. Na YT zostawiam jedynie podziękowania.
  Jest mi i wstyd i wogóle. Lubię się wywyższać. O innych nie wspomnę. Pycha wystarczającym obciążeniem a jeszcze pewnie góra innych śmieci do posprzątania.
  Przepraszam za kłopot. I dziękuję. Dziękuję za wszystko.

  Odpowiedz
  • Sławek

   To już nie ma znaczenia. Pustynia się zazieleniła.

   Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy:

Medytacja odczuwania energii ciała

Zapraszam na medytację z pogłębionym odczuwaniem energii naszego ciała wewnętrznego na moim kanale na YouTube! Wskazówki/zalecenia :➡️ Spotkanie i medytację 🧘‍♂️ najlepiej zacząć w pozycji leżącej 🛌➡️ Zadbaj o to, aby było Ci wygodnie (kocyk, poduszka)➡️ Postaraj się...

Intensywne PRZEBUDZENIE DUCHOWE – moje przemyślenia

Kochani ❣️ W dzisiejszym filmie opowiadam o INTENSYWNYM PRZEBUDZENIU DUCHOWYM. Objawy, jakie może przebudzenie duchowe nieść - również fizyczne - potrafią być intensywne! A jeżeli jest silny opór ego - wówczas przebudzenie potrafi ocierać się o szaleństwo! Bynajmniej...

Twoja Świetlistość

Moja Droga Siostro, Mogę Cię kochać, wiedząc, iż podział, który jeszcze postrzegasz, będąc w czasie, nie istnieje. Innymi słowy, to małe „ja” nigdy nie istniało. Ja go nie widzę, nie znam. Podobnie jak Ty! Duch święty tylko śmieje się cicho, widząc iluzje w jakie...

Łamanie cielesnego umysłu

Pytanie: Twoje odpowiedzi są często kontrowersyjne. Sprawiają wrażenie, jakbyś starał się złamać umysł pytającego. Odpowiedź: Oczywiście :). To jest jedyne moje zadanie – jedyne zadanie, jakie ma dowolny prawdziwy nauczyciel – złamać cielesny umysł! Innymi słowy –...

22 marca 2023 PRZEBUDZENIE ZIEMI 🌏 – CZY TO JUŻ ⁉️ – przekaz Jeszuy i Saint Germain’a

Czy 22 marca 2023 przebudzi się ziemia? Przebudzenie 22 marca 2023? Co stanie się w ten dzień? Zapraszamy na niezwykłe głęboki przekaz od Mistrzów Wniebowstąpionych Jeszuy i Saint Germain’a  za pośrednictwem Tômy. Czy starożytni astrolodzy znali Prawdę? Mistrzowie...
%d bloggers like this: