Droga Pustki

14.05.2020Teksty8 Komentarze

Mój Drogi Święty oraz Umiłowany Bracie!

Dlaczego, oj dlaczego tak BARDZO nienawidzisz własnej drogi, własnej wędrówki przez czas? Czy nie widzisz oraz nie rozumiesz, że jest ona JEDYNĄ DROGĄ, jaka DOPROWADZI Ciebie do ZBAWIENIA?

Jeżeli odrzucasz ten dar, jakim zaprawdę jest TA CHWILA dla Ciebie, wówczas jest to niczym innym jak ODRZUCENIEM SAMEGO BOGA. Nigdy, nigdy przenigdy nie wyrzekaj się tego, co jest! Przyjmij to jedynie oraz obejmij! Wszystko, zaprawdę wszystko w czasie jest tymczasowe, przeminie, jest na chwilkę. Nie zmienia to faktu, że ODRZUCAJĄC, TO CO SIĘ POJAWIŁO, STWARZASZ, DOSŁOWNIE STWARZASZ KONIECZNOŚĆ PRZEŻYWANIA TEGO, CO ODRZUCIŁEŚ raz po raz, raz po raz.

Innymi słowy – tylko opór, lęk oraz smutek TWORZĄ, dosłownie TWORZĄ konieczność przeżywania doświadczeń, które te emocje wyzwolą. Dlaczego? Ponieważ BÓG NIE CHCE, ABY JEGO DZIECI BYŁY W NIEWOLI. Czyli, patrząc na to inaczej – odrzucając tworzysz konieczność odbycia doświadczenia, które odrzucasz teraz. 

Rozwiązanie jest proste – zacznij po prostu wszystko przyjmować, czym wytworzysz sobie namiastkę nieba tutaj, będąc dalej w czasie. Te “rozwiązania duchowe”, które proponujemy, ulepszą Twój sen tylko po to, abyś mógł pewniej kroczyć drogą PUSTKI.

 

Kochamy Was,

Amen.

8 komentarzy

 1. Serce 33

  Jest Tak Dziękuję 😊Tu I Teraz 🕊️

  Odpowiedz
 2. Dorota

  Dziękuję za budujące słowa i Miłość

  Odpowiedz
 3. Sławek

  Dziękuję jeszcze raz. Ogromna pomoc. Większa niż mogę wyrazić.
  🙏

  Odpowiedz
 4. Sławek

  Droga Pustki – droga pustego naczynia do którego prawdę nalewa Bóg.

  Nienawiść, opór, niezadowolenie, nie pozwalała mi nalać.
  Przyjmując w Pustce, akceptując, przyjmuję również Prawdę, która WYZWALA 🙂

  Odpowiedz
 5. Sławek

  „Rozwiązanie jest proste – zacznij po prostu wszystko przyjmować, czym wytworzysz sobie namiastkę nieba tutaj, będąc dalej w czasie.”

  Bądź Wola Twoja

  To niedowiary jak można patrzeć i nie widzieć, słuchać i nie słyszeć.

  Odpowiedz
  • Sławek

   W oporze jest krytyka a w przyjęciu wybaczenie.
   Skupiałem się na samym wybaczeniu i straciłem z oczu szerszy wątek.
   A jednak coś we mnie od dawna kierowało uwagę na poddanie Józefa sprzedanego w niewolę przez swych braci i Daniela wrzuconego do jaskini lwów. Widziałem jak poddanie odmieniło ich losy.
   W śmieciach nauk new age, w wielość teorii, gubiło się to.
   Teraz rozumiem czemu moi fizycznie najbliżsi, jedno całe to życie bałaganiło a drugie na wszystko narzekało. I dlaczego mnie to tak bardzo w nich poruszało.
   Boże, to wspaniałe co mi dajesz.
   Jeszuo, dziękuję.
   Toma dziękuję.
   Moi przyjaciela, Bracia i Siostry, obejmuję Was 💖

   Odpowiedz
 6. Sławek

  Tôma, bardzo Cię proszę jeśli to nie kłopot, usuń moje komentarze z pod tego przesłania a nawet wszystkie inne jeśli gdzieś są. Na YT zostawiam jedynie podziękowania.
  Jest mi i wstyd i wogóle. Lubię się wywyższać. O innych nie wspomnę. Pycha wystarczającym obciążeniem a jeszcze pewnie góra innych śmieci do posprzątania.
  Przepraszam za kłopot. I dziękuję. Dziękuję za wszystko.

  Odpowiedz
  • Sławek

   To już nie ma znaczenia. Pustynia się zazieleniła.

   Odpowiedz

Napisz komentarz

Zobacz kolejne wpisy:

Zaufanie – channeling Jeszuy & Saint Germain’a

W tym filmie Jeszua i Saint Germain opowiadają o zaufaniu wobec Boga 🙏 https://youtu.be/Z9fyXPPn0zQ

Znaczenie zdecydowania – moje przemyślenia

Duchowe znaczenie zdecydowania. W jaki sposób być zdecydowanym? Czy wątpliwości są czymś dobrym? Czy warto iść za głosem własnego serca? O tym właśnie w dzisiejszym filmie 🙂

Rozpuszczanie bólu rodzicielstwa – przekaz Marii

Oto nagranie dotyczące rozpuszczania bólu rodzicielstwa, relacji z dzieckiem, bólu który otrzymaliśmy/wzięliśmy od rodziców. Transkrypt tego przekazu znajduje się w książce Przesłania Mistrzyń Marii i Marii Magdaleny, na stronie 83. https://youtu.be/2tgTbtuCQGo...

Wyjście z labiryntu złudzeń – channeling Marii Magdaleny

Oto nagranie channelingu Marii Magdaleny, gdzie opowiada ona o bliskości Boga oraz o wyjściu z labiryntu złudzeń.  

Medytacja Światła Pustki ❄️

Zapraszam na medytację w Świetle Pustki ⭐️ https://youtu.be/B01awWD2hpY 🧘‍♂️🧘‍♀️SPOTKANIE GORŁO MAZURY 02.2021: https://drogadoboga.org/produkt/spotkanie-z-toma-na-mazurach-w-gorle-11-14-02-2021/
%d bloggers like this: