Pytanie: Podczas pracy z pragnieniami i dużo wcześniej bardzo wyraźnie czułam, że głos – myśli które pojawiają się są bezpośrednio od Ciebie. Wciąż otrzymuje piękne przesłania. Zapytam wprost. Czy mogę temu całkowicie zaufać? Czy mogę służyć jako bezpośredni kanał?

Odpowiedź:

Witaj Umiłowana Siostro,

Wiedz, iż istnieją dwa głosy – Głos Boga, dla którego ja jestem kanałem, narzędziem, oraz głos ego, głos oddzielenia.

Głos ego będzie cię pchał w stronę tego, co już jest Ci dobrze znane – w stronę „komfortu” – a może posiedzę w tej pracy jeszcze 20 lat. A może pojadę w to samo miejsce. A może będę dziś robić to samo co wczoraj. A może będę się spotykać z tymi samymi ludźmi co poprzednio. Dzięki temu, pozostaniesz w niewoli grzechu, gdyż będziesz w kółko robić to samo. A ponieważ jeżeli możesz czytać te słowa, to nie mieszkasz jeszcze całą sobą w królestwie, czyli robiąc to co robisz, nigdzie nie dojdziesz.

Głos Boga pcha Cię w zupełnie innych kierunkach, niż byś się spodziewała. Słuchanie Głosu Boga rodzi owoce – piękne owoce. Jesteś mówiąc po ludzku skuteczna gdy słuchasz Głosu Boga – sprawy załatwiane są zdecydowanie, konkretnie, celowo. Nie ma w nich wachania, chwiejności, lęku. Głos Boga pcha Cię często w stronę samotności, w stronę natury, w stronę wyciszeń, medytacji, kontemplacji, modlitw. Głos Boga może popchać Cię tak jak mnie i brata, który spisuje te słowa, w stronę jogi, która jest niczym innym jak narzędziem, pomagającym słuchać Ciszy. Głos Boga każe Ci być sobą, każe Ci być szczerzym przed sobą i przed każdym bratem jakiego spotkasz. Głos Boga nigdy nie kłamie. Głos Boga Cię prowadzi – zawsze prowadzi Cię na przekór tego co myślałaś, tego co sądziłaś. Głos Boga pomaga Ci przekraczać te ograniczenia i docierać do Prawdy. Głos Boga nigdy przenigdy nie przestaje Cię prowadzić, coraz dalej, wyżej, śmielej, bliżej, bliżej Ojca. A u celu, przestaje być potrzebny.

Bezpośrednim kanałem jesteś moja Droga Siostro zawsze. Nie masz możliwości nie bycia kanałem. Jedyne pytanie jakie jest, to co przez Ciebie przepływa.

Spróbuj porozmawiać ze mną w swoim Sercu, bo tam możemy się spotkać. Ja mówię na przekór i ponad koncepcjami, więc nie oczekuj, iż będę do Ciebie przemawiał w podobny sposób, jak czynię to tutaj. To co charakteryzuje Głos Boga, to nieskończone poczucie Głębi, Prawdy. Słowa przekazane przez Boga można czytać, czytać i czytać. Z każdym zdaniem, słowem otwierają one coraz to nowe pokłady znaczeń. Dzisiejszy odbiór Bożego Słowa może być zupełnie inny, niż za rok czy za tydzień.

Porzuć znane – nie oznacza to bynajmniej wyprowadzkę, zmianę pracy, nazwiska, imienia, diety, wyglądu itp. Porzuć koncepcje na temat tych rzeczy. I daj się poprowadzić głębiej i głębiej na nieskończony Ocean Prawdy którą Ty już jesteś!

 Zawsze z Tobą,

Jeszua

0 komentarzy

Zobacz inne wpisy:

O rytuałach – przekaz Saint Germain’a

Nagranie ze spotkania online z przekazem Saint Germain'a, które odbyło się w dniu 24.05.2020. Wskazuje on co naprawdę sprawia, że rytuały na nas działają a także m.in. dlaczego warto mieć co do nich swój własny gust.  

Dom – przekaz na żywo Marii Magdaleny

Moi Drodzy, Dziś testowy przekaz Marii Magdaleny na żywo 🙂 Tematem był Dom, a film możecie obejrzeć poniżej 🙂 https://youtu.be/SfImrydNWuA  

Różnice w przesłaniach – moje przemyślenia

W tym filmie opowiadam o różnicy pomiędzy przesłaniami duchowymi, oraz o tym jak je "przeskoczyć". Każde prawdziwe przesłanie ma to samo Źródło, a jest nim sama Chrystusowa Świadomość. Dlatego też, te pozorne różnice czy też maski jakie ubiera na siebie Bóg nie są...

Rozmowa Toma i Agnieszka z Andy Choiński TV o Prawdach Duchowych

Witajcie Kochani, Poniżej link do dłuuuugiej (ok 2h!) rozmowy na kanale kanału Andy Choiński TV z przesympatyczną Agnieszką z kanału PranaManaChi : https://youtu.be/9-g9grPVr4o

Medytacja błogości

Zapraszam na medytację błogości z Tôma 🙂